Pirmadienio horoskopas – vasario 2 d.

2015-02-01, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Retro
Shutterstock nuotr. / Retro

Ką žada naujoji šio mėnesio savaitė? Siūlome paskaityti astrologės Vaidos Budginaitės sudarytą dienos horoskopą.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Viena vertus, norite pasislėpti namuose ar užsidaryti savo asmeniniame pasaulyje. Kita vertus, žinote, kaip pasielgti, kad kolektyvas pabustų iš žiemos miego. Todėl, atsispyrę pagundai kur nors pabėgti, greičiausiai griebsite jautį už ragų ir sudrebinsite savo komandą netikėtais pasiūlymais. O vakare, apsidairę aplink save suprasite, kad gyventi tiesiog smagu. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Žinosite, kaip savo įžvalgomis sudominti kolegas ar vadovus, bet kažin ar taip pasielgsite. Galimas daiktas, kad dalį idėjų pasiliksite sau – tai padės jums išvengti nepatogumų ar ieškoti jums sudėtingų išraiškos priemonių. 

Pabūgę sudėtingų situacijų ar galimos kritikos turbūt rinksitės lengvą ir nerūpestingą bendravimą su tais, kurie šalia. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Stebinsite ne tik save, bet ir kitus savo keistomis idėjomis, kurias būtų galima pritaikyti plačiai, kurios susijusios su akiračio plėtimu, užsieniu ar tiesiog sustiprina optimizmą. Neignoruokite ir to, ką girdite iš savo draugų – jų dėka, galite pamatyti tai, ko iki šiol nematėte. Deja, ryžtingiems poelgiams ir naujiems žygiams diena ne itin tikusi. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Į netikėtumus darbe reaguokite kupini smalsumo – kažką galite pritaikyti savo veikloje, ypač jei veiksite išvien su savo partneriais ar kolegomis. Tai gali būti ir naujos patirties ar naujo suvokimo metas. Tačiau tai ne priežastis mesti tai, ką veikiate ir griebtis kažko naujo. Dėl panašių poelgių šiandien, vėliau labiau liūdėtumėte nei džiaugtumėtės. 

LiūtasLiūtas

(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Idealus dienos scenarijus – visiškas atsiribojimas nuo išorinio pasaulio. Raskite iki vakaro būdą taip jaustis būdami net minioje. Tokiu būdu save apsaugosite ir jėgas sutelksite. Dėmesio poreikis išaugs tik vakare. Tiesa, dar šiandien gali būti svarbu įkvėpti (ir net nustebinti) savo partnerius. Tai jums pavyks lyg savaime, pernelyg toli neieškant sprendimų.    

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Netikėti pasiūlymai bendradarbiauti ar gautos lėšos gali kitaip pakreipti jūsų darbotvarkę ir darbo pobūdį. Nebandykite visko sukontroliuoti, o taikykite kasdienėje veikloje ar buityje tokius sprendimus, kuriems galbūt įprastai nesiryžtumėte. Be to, atminkite, kad šiandien jums reikia draugų ir komandos, o jiems labai reikalingi jūs. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitę pradėkite ne nuo naujų sumanymų, o tęsdami tai, kas pradėta. Neapsirikite, kai jus bandys perkalbėti, nes pakliūti kuo aukščiau jums labai svarbu. Verčiau griaukite įprastas nuostatas santykiuose, kurios padėtų kūrybiškiau atlikti savo užduotis ar susitarti su atžalomis. Dar toliau pasistūmėsite, jei pasiklausykite neįprastų jūsų partnerių pasiūlymų. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Labiausiai už viską norėsite išsivaduoti iš rutinos gniaužtų. Čia lazdą perlenkti nesunku, bet jei ta kryptimi atsargiai judėsite, sužavėsite ne tik kolegas, bet ir namiškius. Tačiau nepamirškite vieno – jūsų žodžiai ir veiksmai keis įprastą namų ir šeimos gyvenimo tvarką. Tegul tai jūsų neapakina – naujiems sumanymams realizuoti pasirinkite kitą dieną.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savo kūrybiškumu, romantiškumu, žaismingumu ir neįprastais vaikų auklėjimo metodais stebinsite giminaičius, kaimynus, socialinio tinklo draugus ar eilinius praeivius gatvėje. Nepraleiskite progos to užfiksuoti ir vėliau panaudoti savo veikloje. Kitiems tai bus proga užmegzti naujų pažinčių ar tiesiog šiek tiek suaktyvinti bendravimą. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeimos nariai ar netikėti posūkiai namų ūkyje sudrebins šios dienos planus. Nieko čia tokio, gal net tai bus jums ar kažkam iš jūsų namiškių tikrai naudinga. Kai kuriems tai bus akstinas siekiant parodyti, ką sugeba ar atskleisti tai, kas dar neatskleista. Panašu, kad įvykiai dėliosis netvarkingai, bet sklandžiau nei iš pirmo žvilgsnio galėjo atrodyti. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų nuotaikų kaita priklausys nuo darbo, kurį atliekate, o saviraiška, nuo tų, su kurias bendraujate ir tai, ką iš jų išgirstate. O išgirsite greičiausiai tai, ko išgirsti nesitikėjote. Be to, jūsų išvykų planai gali iš esmės pasikeisti. Tačiau nemanykite, kad esate mažas varžtelis dideliame mechanizme. Jums dabar duota daugiau galimybių nei galite įsivaizduoti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite pasiekti to, kad jums būtų gera, o ir kitiems su jumis – ne mažiau. Tiesa, permainos ir netikėti posūkiai jūsų asmeniniuose finansuose vers jus dar toliau atsitraukti ir užsiimti aktyvia veikla kuo toliau nuo akylų žvilgsnių. O čia jūs galite ne tik svajoti ar kurti ateities planus. Čia jūs galite sukaupti dvasinį potencialą, kurį greitai galėsite panaudoti ar atskleisti. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?