Amerikiečiu pasipildžiusi „Lūšis“ krito prieš „Šilutę“

2019-11-18
Nuotr. G.Šiuparys
„Šilutės“ (9-3) ekipa iškovojo devintąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išvykoje 89:76 (26:20, 22:15, 17:20, 24:21) įveikė Šilalės „Lūšies“ (4-8) krepšininkus.

Šilalės ekipoje debiutavo naujokas iš JAV 26-erių 211 cm ūgio Brandonas Boldenas. Jis per 8 minutes pelnė 2 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir perėmė 1 kamuolį.

Pirmąjį rungtynių kėlinį šešiais taškais laimėjusi „Šilutė“ antrojo ketvirčio pabaigoje padidino apsukas: Paulius Poška smeigė tritaškį, Kemalis Canbolatas įkrovė iš viršaus, o taiklų dvitaškį pridėjęs Byronas Sanfordas savo ekipai prieš antrąją rungtynių pusę sukūrė 13 taškų pranašumą (48:35).

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau taip pat pradėjo svečiai, kurie po taiklaus B. Sanfordo dvitaškio ir tolimo šūvio įgijo rekordinę 18 taškų persvarą (53:35).

Nors šeimininkams ir buvo pavykę kiek sumažinti savo atsilikimą, rimčiau kibti į atlapus šilutiškiams jie nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo Byronas Sanfordas, kuris per 28 aikštelėje praleistas minutes pelnė 24 taškus (9/11 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kamuolius perėmė ir tiek pat kartų suklydo.

„Lūšis“: Martynas Šeputis ir Mindaugas Čepauskas (6 rez. perd.) po 15, Eimantas Žilius 13 (4 rez. perd.), Valdas Undraitis (9 atk. kam.) ir Justas Košys (4 rez. perd.) po 10.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 24 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Paulius Poška 16, Simonas Serapinas (5 rez. perd.) ir Omaras Alstonas (4 rez. perd.) po 12, Kemalis Canbolatas 7 (6 atk. kam.).