Viengulės, dvigulės lovos ir jų dydžiai

2019-11-21, Pranešimas spaudai
Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com

Kiekvienas žmogus miega skirtingai – vieni gali įsisprausti į lovos pakraštį ir taip išmiegoti visą naktį, o kiti naktimis yra labai neramūs ir tokiu atveju reikalingos dvigulės lovos. Negana to, ne kiekviename miegamajame pakanka vietos didelei lovai. Būtent dėl tokių priežasčių miegamojo lovos yra gaminamos labai įvairių rūšių, apie kurias dabar ir pakalbėsime.

Miegamojo lovų dydžiai

Šįkart nenorime leistis į smulkias detales, nes tai netgi nėra būtina, kadangi renkantis lovos dydį reikėtų pradėti nuo jos tipo. Nors Lietuvoje ir nėra taip populiaru skirstyti lovų dydžius pavadinimais, tai yra puiki lovos pasirinkimo pradžia.

  • Viengulės lovos – dažniausiai perkamos vaikams. Viengulės lovos yra siauresnės, apie 1 metro pločio, ir patogios tik miegant vienam žmogui. Miegoti patogu ir suaugusiems.
  • Dviaukštės lovos – idealus pasirinkimas mažame vaikų kambaryje. Jeigu dvi viengulės lovos užima per daug vietos, tada dviaukštės lovos yra jūsų problemos sprendimas.
  • Dvigulės lovos – ši kategorija yra tokia plati, kad ji dažnai skirstoma į dar 3-5 tikslesnes kategorijas. Dvigulės lovos, savaime suprantama, jau tinka ir dviem žmonėms. Tačiau svarbu įvertinti miegančiųjų poreikius bei ūgį, kadangi kai kurios dvigulės lovos yra gana siauros ir trumpos.
  • Karališkos dvigulės lovos – jau iš pavadinimo galima suprasti, kad tai yra pačios pačiausios lovos jūsų miegamajam. Karališkos lovos yra ilgos, plačios ir tvirtos, todėl jose dažnai patogiai gali miegoti ne tik du žmonės, bet dar ir vaikas.

Pradėkite nuo jūsų miegamojo arba vaikų kambario dydžio, kad nuspręstumėte, ar rinktis siaurą, plačią, viengulę ar dvigulę lovą. Tik tada pereikite prie išmatavimų ir dizaino pasirinkimo.

Atkreipkite dėmesį į lovos aukštį

Ar kada pagalvojote, koks svarbus yra jūsų lovos aukštis? Joje miegate kiekvieną naktį, todėl kiekvieną vakarą į ją reikia įlipti, o rytą – išlipti. Kad tai daryti būtų patogu, o miegoti būtų jauku, lovos aukštis turi būti teisingas. Idealiu atveju, sėdint ant lovos, jūsų keliai turėtų būti tame pačiame lygyje, kaip ir klubai. Taigi, jeigu lovos rėmas yra aukštas, jai reikės plono čiužinio ir atvirkščiai.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt – čia visada siūlomos tik kokybiškos prekės, tarp kurių ir viengulės, dvigulės lovos ir kiti pigūs baldai.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?