Šilutės rajone po girto vairuotojo lenkimo geležinkelio pervažoje – 2 apvirtę automobiliai

2019-11-21

Ketvirtadienio popietę Šilutės rajone girtas kelių erelis su „Mercedes“ bandė lenkti geležinkelio pervažoje. Šis manevras baigėsi liūdnai, apvirto tiek girtuoklio automobilis, tiek ir niekuo dėto vairuotojo „Audi“.

Incidentas užfiksuotas kelyje Šilutė–Pagėgiai. Šilutės link skriejęs „Mercedes“ vairuotojas lenkė kitą automobilį. Liudininkų teigimu, manevrą jis atliko geležinkelio pervažoje. „Mercedes“ nesuvaldęs vairuotojas, gimęs 1978 m., rėžėsi į ta pačia kryptimi važiavusį „Audi“. Po smūgio abu automobiliai atsidūrė griovyje ratais į dangų.

Atvykus pareigūnams, avariją sukėlęs kelių erelis į alkoholio matuoklį įpūtė 1,45 promilės. Jis išvežtas į ligoninę paimti kraujo mėginiui ir išsiaiškinti, ar vairuotojas nepasiekė 1,5 prom. ribos, kurią viršijus jau gresia baudžiamoji atsakomybė. „Mercedes“ sėdėjo ir dar vienas keleivis, jis liko sveikas. „Audi“ vairuotojas, gimęs 1971 m., atsipirko nesunkiais sužalojimais.

15min.lt


Straipsnio komentarai

to Mas2019-12-11
kraujo tyrimas tikslesnis, o tuo pačiu patikrina ar nebuvo kažkuo rimčiau apsitorčinęs Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mas2019-11-23
Ipute i alkotesteri tai dar ir veze kraujo paiimt kam sito reikia jai jau ipute zmogus, kuo daugiau babkiu paiimt ar kaip Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vardenis2019-11-22
Jaučiu maniakas važiavo tokiem teisės tik pauostit. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pagal čiukčią2019-11-21
abu patinai pilvu į viršų... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?