Šilutiškės krepšininkės parklupdė alytiškes

2015-02-03, „Šilokarčemos" informacija
Pamariškės krepšininkės artėjant lemiamoms kovoms moka surimtėti  ir  skinti pergales vieną po kitos, tokiu būdu keliaujant iki finalo ketverto.
Pamariškės krepšininkės artėjant lemiamoms kovoms moka surimtėti ir skinti pergales vieną po kitos, tokiu būdu keliaujant iki finalo ketverto.
Likus vos kelioms rungtynėms iki pirmojo etapo pabaigos, Lietuvos moterų krepšinio „A“ lygos pirmenybių 7-ojo turo grupės „B” varžybose Šilutės „Pamarys” (trenerė Loreta Stančiauskienė) nugalėjo. Pamariškės krepšininkės namų aikštėje įveikė iki šiol tik su pergalėmis keliavusią Alytaus „RKL“ – 66:59 (20:17, 13:13, 20:11, 13:18).

Pavyzdingu komandiniu žaidimu garsėjančios alytiškės iki šio savaitgalio žengė be pralaimėjimų ir buvo iškovojusios 6 pergales iš eilės, tačiau kovingumu pasižyminčios Šilutės merginos pergalių seriją nutraukė net ir žaisdamos šešiese. Praėjusiame sezone „Pamario“ ekipa visą sezoną demonstravo vangų ir nepastovų žaidimą, tačiau artėjant lemiamoms kovoms surimtėjo ir ėmė skinti pergales vieną po kitos bei nukeliavo iki finalo ketverto. Panašu, kad ir šiais metais šilutiškės eina jau pramintu taku: vangiai pradėjusios sezoną sugebėjo iškovoti kelias svarbias pergales, o šį savaitgalį atsirevanšavo alytiškėms už praėjusį pralaimėjimą ir laimėjo rungtynes rezultatu 66:59.

Dėl traumų „Pamario“ ekipos lyderių sąrašo viršūnėje nebeišvystame L. Stančiauskienės, tačiau jos naštą perėmė komandos draugės. Šiose rungtynėse komandai atstovauti galėjo tik 6 žaidėjos, tačiau puikaus jų žaidimo pakako pergalei iškovoti. Renata Radišauskaitė ir Viktorija Vaitkutė į varžovių krepšį įmetė po 21 tašką ir kartu atkovojo 16 kamuolių (7 ir 9).

 

                      

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!