Šilutėje duris atvėrė atnaujinta „Maxima“

2019-11-28, Pranešimas spaudai

Ketvirtadienį šilutiškiai pradėjo džiugiai: duris po atnaujinimo atvėrė lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi Lietuvininkų g. 58. Parduotuvėje bus išlaikomas aukštas aptarnavimo ir kokybės standartas, 80 proc. šviežio maisto asortimento sudarys lietuviškos kilmės produkcija, o greitą apsipirkimą užtikrins ne tik paprastos, bet ir savitarnos kasos.

Parduotuvėje, kurios prekybinis plotas 461,94 kv.m, veiks 3 paprastos ir 4 savitarnos kasos. Į jos atnaujinimą viso buvo investuota 1,53 mln. eurų. Į sklypą įrengti patogesni įvažiavimai, taip pat neįgaliųjų vedimo takai.

„Mūsų tikslas – gerinti klientų apsipirkimo patirtis, analizuoti poreikius ir juos atlėpti. Atsinaujinusi Šilutės parduotuvė lankytojams siūlo greitesnį apsipirkimą dėl įrengtų savitarnos kasų. Pirkėjai kasdien galės rinktis iš plataus šviežio maisto asortimento, kurio 80 proc. sudaro lietuviška produkcija“, – sako lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

Pirmąsias keturias dienas parduotuvė siūlys daug puikių akcijų: AČIŪ kortelė kainuos 1 ct., buitinės chemijos prekėms bei kosmetikai bus taikoma 40 proc., kavai ir arbatai 35 proc., gyvūnų prekėms – 30 proc. nuolaida. Lapkričio 28–gruodžio 28 d. į AČIŪ korteles sugrįš net 5 proc. pirkinių vertės.

Atnaujintoje parduotuvėje pirkėjų patogiu apsipirkimu rūpinsis 27 darbuotojai. Atnaujinta parduotuvė – viena iš dviejų X formato parduotuvių mieste, čia taip pat veikia viena XX formato „Maxima“.


Straipsnio komentarai

bus taikoma 40 proc., kavai ir arbatai 35 proc., gyvūnų prekėms – 30 proc. nuolaida. L2019-11-30
tai koks antkainis? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tiesiog nuomonė....2019-11-29
Ne krautuvė, o kažkokia skylė. Labai patogi kišenvagiams, vieną jau tokią turim prie mentūros. Kažkodėl nutilo buvusios "MAXIMA XX" kaimynai, statė, statė ir jokio nepasitenkinimo, naujas parkingas po nosim išdygo ir ką.......? Matomai sumokėjo (už ausų kištukus). Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vangeliui2019-11-28
Kūcypernakvocnemožnazaras,taduidzienūraikiakimaryc.
https://www.youtube.com/watch?v=26dlYEzOtog
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
de Gradui2019-11-28
porą pigių (nosin.Ytėn) andais mačiau Lidlo lange an ka ble lių paka bytų,..
https://www.youtube.com/watch?v=CWT-qpVDHdg&list=RD4rYQIVzWypc&index=11
„Mūsų tikslas – gerinti klientų apsipirkimo patirtis, analizuoti poreikius ir juos atl€pti...."
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vargelis2019-11-28
Dar viena aikstele masinoms visai dienai palikinet. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tadui ir tam degradavusiam2019-11-28
ipirlkti ipirkčiau .bet gal ponai nežinot kad popieriniam variantui reikalingas popierius o popieriui pagaminti reikalingi medžiai ir netik medžiai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tadas2019-11-28
Gal neįperka. :D :D :D Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tam degradavusiam2019-11-28
nusipirk laikraštį ir paskaitysi, pirmame puslapyje yra. Arba jeigu nesukrapštai tų kelių centų, lauk savaitę ir įdės Komentaras patinka Komentaras nepatinka
degradavusi Šolokarčiama2019-11-28
Kad vyko ūkininku akcija tai elektroninėj Šilokarčiamoj nė žodžio . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tai2019-11-28
Dar viena ubagų šiukšlinė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?