Gyvenimas prabėgo labai spalvingai

2019-12-01, Komunikacijos skyriaus informacija
Grigorijus Sologubovas džiaugėsi jam skirtu dėmesiu. Autorių nuotr.
Grigorijus Sologubovas džiaugėsi jam skirtu dėmesiu. Autorių nuotr.
Su 90-uoju jubiliejumi pasveikintas Grigorijus Sologubovas, jaunystėje tapęs milicininku ir visą gyvenimą kovojęs prieš neteisybę...

Šilutės rajono savivaldybės atstovai skubėjo lapkričio 20 dieną 90-ojo jubiliejaus proga pasveikinti šilutiškį. „Jūs atmintyje man išlikęs kaip atsakingas pilietis, besidomintis savo gyvenamosios vietos saugumu, labai teisingas ir doras žmogus. Todėl labai džiaugiuosi, kad šiandien turiu galimybę pasveikinti sulaukus tokios garbingos sukakties“, – kalbėjo Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis.

Ramygalos rajone, Želniškės kaime, gimusio Grigorijaus Sologubovo gyvenimas prabėgo labai spalvingai, buvo pripildytas gražių poelgių, kelionių ir daugybės gražaus bendravimo. Tiesa, Grigorijaus vaikystė buvusi nelengva. Anksti mirė tėtis ir mama su keturiais vaikais likusi viena. O kur dar karo baisumai. Buvo nelengva išgyventi, sunkiai teko skintis kelią į laimę.

Bet savo darbštumu ir užsispyrimu Grigorijui pavyko. Baigė jis pradinę mokyklą, o paūgėjęs įgijo tuomečio milicininko profesiją. Pirmasis senjoro paskyrimas buvo lemtingas. Jis išsiųstas į Uralą, o ten sutiko savo žmoną Valentiną. Neilgai trukus ir vėl paskyrimas, tik šį kartą į Lietuvą, į Šilutę. Taip Sologubovai savo šeimos istoriją tęsė Klaipėdos krašte.

Sulaukė jie dviejų dukterų. Abi jos vieningai gyrė tėtį. „Visą savo gyvenimą jis buvo idealistas, labai darbštus ir mylintis ne tik savo šeimą, bet ir aplinkinius. Jis niekuomet negalėjo ramiai žiūrėti į neteisybę, yra ir nuo užpuolikų didvyriškai išgelbėjęs merginą“, – gražių žodžių tėčiui negailėjo dukra Marina.

Nors Grigorijaus jėgos jau nebe tokios kaip jaunystėje, o ir sveikata nelepina, jis be galo myli savo šeimą. Su žmona Valentina vis dar kartu eina gyvenimo keliu ir dabar džiaugiasi ne tik vienas kitu, dviem dukterimis, bet ir 4 anūkais bei 6 proanūkiais.


Straipsnio komentarai

2019-12-07
A.Šimelionio pasigedau Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Romas2019-12-02
Kada gi baigsis tas kalchoznikų mordų fotkinimas šalia garbių pagyvenusių žmonių? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar manote, jog teisingai pasirinkote nepriklausomą elektros tiekėją?