Žemaičių Naumiestyje atskleistos „Lagamino paslaptys“

2019-11-29, „Šilokarčemos“ informacija

Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio meninės raiškos ir bendruomeniškumo edukacinis projektas „Lagamino paslaptys“ subūrė ne tik Žemaičių Naumiesčio teatro, šokio, muzikos, dainavimo mėgėjus.

Pasak projekto vadovės Sonatos Vilčiauskienės, projektas teiktas Šilutės rajono mokinių meninės raiškos projektų konkursui. Paraiška rajono savivaldybei teikta antrais metais ir skiriamas finansavimas. 

Šio projekto partneriai-dalyviai: Žemaičių Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius (mokytoja Sonata Kurmienė ir Virginija Lidžiuvienė), Šilutės lopšelis-darželis „Gintarėlis“ (mokytoja Danguolė Čeliauskienė ir Vitalija Martišienė), Juknaičių pagrindinė mokykla (mokytoja Jūratė Šukienė).      

Todėl visi jie rinkosi lapkričio 22 dieną Žemaičių Naumiestyje. Puikioje nuoširdumo ir meilės vaikams dvelkiančioje šventėje netrūko geros nuotaikos. Vieni kolektyvai dainavo, kiti šoko, treti vaidino, ketvirti deklamavo. Pertraukėlių metų mielai atsakinėjo į renginio vedėjos klausimus, o teisingai atsakiusieji buvo skatinami dovanėlėmis – knygutėmis.

Nuoširdus ačiū, atminimo dovanėlės ir padėkos įteiktos kiekvienam prisidėjusiam, kad šis projektas virstų realybe. Vaikų juokas, šypsenos buvo didžiausias įrodymas, kad jis itin reikalingas ir prasmingas.

 

Daugiau nuotraukų „Šilokarčemos" facebook


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?