Konservatorių krikščioniškose vertybėse kerojasi nešvankybės

2019-12-08, Sergėjus GVILDYS
Politikas Z. Merliūnas savo asmeninėje feisbuko paskyroje dalinasi nešvankiais pasisakymais Ministro Pirmininko S. Skvernelio atžvilgiu. S. Gvildžio nuotr.
Politikas Z. Merliūnas savo asmeninėje feisbuko paskyroje dalinasi nešvankiais pasisakymais Ministro Pirmininko S. Skvernelio atžvilgiu. S. Gvildžio nuotr.

Krikščioniškų vertybių puoselėtojai nėra tokie šventi, kaip norėtų rodyti save. Tradicinės lietuviškosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovai leidžia sau nešvankybes kitų politikų atžvilgiu.

Skleidža nešvankius pasisakymus

Jaunasis konservatorius Zigmantas Merliūnas jau tapo žinomas, kaip aktyvus politikas. Nuo Švėkšnos kilęs ir šiam kraštui atstovaujantis rajono politikoje jis nevengia ir aštrių pasisakymų Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdžiuose. Būdamas opozicinės frakcijos nariu drąsiai kritikuoja rajono valdančiuosius.

Be to, Z. Merliūnas yra Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio visuomeninis konsultantas. Tik ką gali jis konsultuoti, jei leidžia sau viešinti pasisakymus, toli gražu prasilenkiančius su elementariu padorumu. Lapkričio 26 dieną Z. Merliūnas savo asmeninėje feisbuko paskyroje dalinosi kito asmens nešvankiu pasisakymu Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio atžvilgiu. Koks bebūtų aukščiausio valstybės pareigūno elgesys, kaip nesutiktumei su kito politiko pozicija – turi teisę išreikšti savo nuomonę, savo poziciją. Tačiau  skleisti nešvankybes, kad ir interneto platybėse nepriimtina.

Partijos pirmininkė nuomonės neturi

O kokia Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininko nuomonė? Konservatorių frakcijos Taryboje lyderė Sandra Tamašauskienė šiuo klausimu nuomonės ir pozicijos neturi. Priežastis – nematė ir nežino apie ką kalbama.

Be to, pati S. Tamašauskienė netoli žengė nuo savo partijos kolegos. Savo asmeninėje paskyroje ji taip pat nesibodi užgaulingų pasisakymų oponentų atžvilgiu. Reziumuodami galime pasakyti, kad jei net lyderis neturi nuomonės ir elgiasi nepagarbiai, tai dešinė ir kairė bei visi kiti gali elgtis kaip tik išmano.

Nenuostabu, jog kada nors ateityje galėsime išgirsti ir daugiau „perliukų“ iš opozicinės partijos barikadų. Užuomazgų tam yra ir jos gali išsikeroti, jei laiku etikos prievaizdų kauptuku nebus „išravėtos“ nešvankybių piktžolės.


Straipsnio komentarai

na2019-12-16
Kažkaip Pagėgių krašto skiltyje atsidūrė šias "straipsnelis"??? Priklydo? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2019-12-13
Skvernelis, Širinskienė, Karbauskis - tikras politinis " elitas" nusipelnė žymiai "geresnių" epitetų. Tai politinės nešvankybės. Paskaitykite "Kabinetas 339"... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šilutiškė2019-12-11
Ko tikitės iš jo, juk konservatorius. O tas žodis viską pasako. Tai- Lietuvos kenkėjai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Juozas2019-12-10
Oi pasiilgo konservatoriai kada galės vėl nuskriausti Lietuvos žmones,bet neduok dieve gal neateis ta diena. Vien pažiūrėjus į jų veidų mimikas taip ir liejasi pykčio protrūkiai,o jūs dar turit už ką duonos nusipirkti? Kodėl niekas nesusidomi jų padarytais juodais darbeliais? gal tai juos sustabdytų nuo nešvankybių,kodėl iki šiol neužsiima valstiečiai? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Milicininkas2019-12-09
Jau Sergejus čia gal tik pagal profesinės gildijos papročius Skverniuką gina. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
IT2019-12-09
Kodėl google įvedus nešvankybės pirmiausia išmeta Zigmantas Merliūnas? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Heydekrug2019-12-09
Kilęs iš Švėkšnos, gyvena Kaune ir yra Šilutės sav. tarybos narys. Ar man čia vienai keistai atrodo? Ar Šilutėje nebėra protingų žmonių, kad "pacukai" iš Kauno priima sprendimus kaip šilutiškiams gyventi?
Sakysit jis labai protingas ir kūrybiškas... bet jei ponaitis toks būtų, tai savo Facebook'o paskyroje dalintus savo o ne svetimomis mintimis, kad ir nešvankybėmis. Na ir per tarybos posėdžius išsakytų daugiau nei tik mokytojytės parašytus raštelius.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tai2019-12-09
Viskas parašyta,kad nuo ŠVEKŠNOS. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
wq2019-12-08
Konservatoriai pries rinkimus , griebiasi paskutinio siaudo , ismesdami ziniasklaidai paciu sugalvuotus anykdotus , / pasakas / , jie specialiai kelia suirute ,. Jeigu konservatoriai laimetu rinkimus , tai nieko gero nebus ,jau geriau neateitu , o jei ateis atnes ,- KRIZE .Juk visi zino kad konservatoriu partija Valstybei padare MILZINISKA skola ,del kurios Valstybe negales atsitiesti dar daugybe metu , konservatoriai gali sukurti NEGEROVES VALSTYBE , daugiau nieko Komentaras patinka Komentaras nepatinka
fgfhgjhk2019-12-08
HA HA Liudvikas Andriulis gerai parašė labai net gerai Skverną ant byb.... pamaut Komentaras patinka Komentaras nepatinka
rožė2019-12-08
gal konservatoriai pasižiūri į savo klaidas, kai buvo valdžioje, negali niekaip nurimti ir leisti ramiai dabartinei vyriausybei dirbti, jie seniai pabodę su savo kreivom šypsenom Komentaras patinka Komentaras nepatinka
santechnikas iš Utenos2019-12-08
kuo toliau konservatorių partija man primena kanalizaciją Komentaras patinka Komentaras nepatinka
TT2019-12-08
visų pirma ne pats rašė, tik pasidalino. O pasidalintame tekste viskas teisingai sudėta, nematau nieko blogo. O bloga man nuo tų Skvernelių ir pan. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
taiGay2019-12-08
jau, na... ji perina patį į tirtį iš pa sijon ru.go - avo šv.aka sėd an dulios. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Grynai cinaitiskas pozmas2019-12-08
Tai jau cy, kurgi ca ne svan ka matom? Da libo ty za ras ne val na skver non premjer on sun keliais run keliam ka irėn cykiai aic.
A ta tai ca da bar za ras jau bug tai bu cina ne bile kap alia bea bi jom tri.n.kom m usa na.x.ausen tap noc ve degu pab rukus?
Palei kiek tepalastepalas Vyšniausko ang šunvyšnių tepamas žalio svirdulio netais nuo potvynio šakume brutais nuogo Lidlo...
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
taigi2019-12-08
jaunieji perima patirtį iš partijos guru - savo šv. Dėdulės Komentaras patinka Komentaras nepatinka