Pagėgių savivaldybės atstovų viešnagė Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje Vilniuje

2019-12-06, Pagėgių savivaldybės informacija

Lietuvos ir Austrijos draugijos kvietimu, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir jį lydintys savivaldybės atstovai dalyvavo lapkričio 30-ąją Vilniaus rotušėje vykusioje 17-oje Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje.

Mugėje pagėgiškiai susitiko su savivaldybės bičiuliais: Lietuvos ir Austrijos draugijos prezidentu prof. Petru Kunca, Lietuvos ir Austrijos draugijos bei Austrijos stendo rengimo grupės nare Jolita Malinauskaite, Austrijos garbės konsulu prof. dr. Vytautu Mizaru. Taip pat susitiko su Kroatijos Respublikos ambasados Lietuvoje ambasadoriumi Krešimir Kedmenec, jo žmona Andrea Kedmenec, kuri yra Kalėdų mugės organizacinio komiteto pirmininkė, ir ambasadoriaus asistente Jurga Jozič.

Su Lietuvos ir Austrijos draugijos nariais kalbėta ne tik apie kalėdinės mugės reikšmę, tačiau aptarti organizaciniai klausimai dėl Lietuvos ir Austrijos kultūrinių ryšių 50 metų sukakties minėjimo ir paminklo, esančio Vilkyškiuose, skirto Zalcburgo žemės žmonėms, apsigyvenusiems Mažojoje Lietuvoje po didžiojo 1709-1711 m. maro, atnaujinimo.

Susitikimo metu su Kroatijos ambasadoriumi aptartos tolimesnės bendradarbiavimo galimybės ir planuojamos parodos „Kroatijos nematerialus kultūros paveldas, įtrauktas į UNESCO sąrašą“, kuri bus eksponuojama 2020 m. vasario-kovo mėn. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, organizaciniais klausimais.

Kalėdų mugės metu meras V. Bendaravičius turėjo galimybę pabendrauti su renginio globėja, pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?