Atkaklioje kovoje pasiekta pergalė

2019-12-11, Sergėjus GVILDYS
Komandos žaidimui sumaniai diriguoja Linas Lekavičius (Nr. 1). S. Gvildžio nuotr.
Komandos žaidimui sumaniai diriguoja Linas Lekavičius (Nr. 1). S. Gvildžio nuotr.
Praėjusią savaitę „Šilutės“ krepšinio komanda, rungtyniaujanti Lietuvos nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) patyrė skaudų pralaimėjimą namuose ir išvykoje iškovojo neįtikėtiną pergalę.

Neįveikė pirmaujančios komandos

Namų sienos ir sirgalių sukeltas triukšmas nepadėjo Kęstučio Mačijausko auklėtiniams savo aikštėje nukarūnuoti čempionato lyderio - „Telšių“ komandos. Svečiai iš Žemaitijos sostinės, treniruojami Ryčio Vaišvilos, įrodė savo pranašumą 87:74 (34:16, 23:21, 17:20, 13:17).

Rungtynių pradžioje spurtavę telšiškiai dominavo visas rungtynes. Svečių gretose nesulaikomi buvo lyderių trio: Osvaldas Kaminskis, Ignas Razutis ir Tomas Rimša. Ir net šeši „Telšių“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. Pamario ekipos gretose pasižymėjo veteranų duetas. Simonas Serapinas pelnė 18 taškų, o Linas Lekavičius - 15. Šiose rungtynėse blankokai pasirodė „Šilutės“ lyderis Byron Sanford, pelnęs iš viso tik 6 taškus ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Revanšas Šakiuose

Tačiau pralaimėjimas čempionato lyderiui nepadarė įtakos krepšininkų kovingumui. Anaiptol, tokie pralaimėjimai tik grūdina komandos charakterį ateities pergalėms. Tai ir įrodė „Šilutės“ krepšininkai Šakiuose, pergalingai sužaisdami prieš galingą „Vyčio“ komandą 79:77 (24:22, 17:20, 17:21, 21:14).

Tokiu būdu pasiektas revanšas už pralaimėtas rungtynes savo tvirtovėje. Nors rungtynės vyko svetur, tačiau komandos palaikymo grupė, atvykusi į Šakius, sukėlė tokį triukšmą, jog kai kada galėjo pasirodyti, kad rungtynės vyksta Šilutėje.

Šiose varžybose netrūko kietos kovos, tritaškių metimų ir galingų dėjimų. O „Šilutės“ komandos jaunojo puolėjo Erneste Sederevičiaus dėjimas internetinėje erdvėje buvo pavadintas „kosminiu“ ir turėtų pretenduoti į gražiausių epizodų rinkimų aukštumas.

Rezultatyviausiai „Šilutės“ gretose sužaidė legionieriai iš JAV. Puolėjas Omar Terrell Alston pelnė 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, B. Sanford sąskaitoje - 15 taškų. 14 taškų į pergalingą kraitį pridėjo S. Serapinas, L. Lekavičius – 11 taškų, o komandos kapitonas Andrius Gaidys įmetė 10 taškų. Po šios pergalės „Šilutė“, surinkusi 15 pergalių ir patyrusi 4 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą. Artimiausias persekiotojas yra Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, turintis 13 pergalių ir 5 pralaimėjimus. Būtent su šia komanda žaidžiamos artimiausios rungtynės išvykoje. Tikimasi dar gausesnio sirgalių būrio palaikymo.


Straipsnio komentarai

suprantu2019-12-11
sportuoja dėl savęs...o ką daugiau dirba Komentaras patinka Komentaras nepatinka