Tik nugalėtojai – vaikų futbolo šventė

2019-12-12
FK „Šilutės“ jaunieji futbolininkai su tėveliais ir treneriais.
FK „Šilutės“ jaunieji futbolininkai su tėveliais ir treneriais.
Šilutės futbolo salėje (Vilų g. 13) gruodžio 1 dieną surengtas tradicinis dešimtmečių ir jaunesnių vaikų mažojo futbolo (5x5) turnyras. Dalyvavo šešios komandos iš Šilutės, Klaipėdos, Tauragės ir Plungės.

Turnyro organizatorius, taurių, medalių, specialių prizų steigėjas – VšĮ „Šilutės sportas“ (direktorius Dainius Gricevičius), vykdytojai – futbolo treneriai Svajūnas Česnulis ir Bronius Mackevičius. Pamariškių turnyras futbolo pirmokėliams ypatingas: svarbiausia ne užimta vieta, o pats žaidimas, kai berniukų neslegia įtampa dėl rezultatų. Tuomet vaikai nori ne tik laimėti, bet ir gražiai žaisti, parodyti viską, ką išmokę. Dėl to turnyrinė lentelė nevedama. Panašūs vaikų turnyrai populiarūs užsienyje.

Į Šilutę atvyko Klaipėdos ir Tauragės futbolo akademijų auklėtiniai, Plungės FK „Babrungo“ dvi komandos. Dvi rinktines turėjo ir salės šeimininkai šilutiškiai. Jų palaikyti atėjo daug tėvelių. Žinoma, netrūko emocijų, gražių rungtynių epizodų. Buvo vykdomi įvairūs konkursai, kurių nugalėtojai pelnė specialius prizus. Visi žaidėjai apdovanoti turnyro atminimo medaliais, komandos – taurėmis. Neužmiršti ir treneriai. Jie pamaloninti šio krašto garsiu kulinariniu paveldu - rūkytais karšiais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?