Visus sujungė giesmės

2019-12-19, Violeta Vilniškytė

Būrį vaikų ir jaunimo iš įvairiausių rajono vietų subūrė sakralinių giesmių šventė „Teskamba giesmės“. Popietės metu pasklido tikrasis jausmas, jog jau Adventas, kad jau artėja gražiausios metų šventės.

Pirmiausia sveikinimo žodį tarė Šilutės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus atstovai, Lietuvos Naujosios Apaštalų Bažnyčios vyskupas Artūras Strelčiūnas, Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Remigijus Saunorius. 

Lietuvos Respublikos Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda visiems priminė, kad didžiausias turtas yra sveikata, o po sveikatos – žmonių santykiai. Politikas padėkos žodį tarė renginio dalyviams, pedagogams, kurie ruošė vaikus. Jis teigė, kad jam didelis džiaugsmas matyti, jog nuoširdžiai bendrauja įvairių konfesijų Šilutės dvasininkai.

Netrukus viena giesmė keitė kitą. Jas atliko dalyviai iš įvairų rajono vietų: Šilutės, Saugų, Usėnų, Rusnės, Juknaičių, Žemaičių Naumiesčio. Visi su gera nuotaika ir iš visos širdies atliko įvairiausius kūrinius. Keletas kūrinių skambėjo iš visų susirinkusiųjų lūpų.

Renginį vainikavo padėkos mokytojams, kurie ruošė moksleivius. Jas įteikė organizatorių vadovai – Šilutės Žibų pradinės mokyklos vadovė Elena Šarkienė ir Šilutės meno mokyklos direktorė Daiva Pielikienė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?