Apdovanoti geriausi pamario krašto sportininkai ir jų treneriai

2019-12-18, „Šilokarčemos“ informacija
Pagarba atiduota tiems, kurie savo darbais, aukštais sportiniais laimėjimais garsina Šilutės vardą. Silute.lt nuotr.
Pagarba atiduota tiems, kurie savo darbais, aukštais sportiniais laimėjimais garsina Šilutės vardą. Silute.lt nuotr.

Šilutės Hugo Šojaus konferencijų centre gruodžio 9 d. įvyko iškilminga geriausių 2019 metų sportininkų bei jų trenerių apdovanojimų ceremonija.

Pagarba atiduota tiems, kurie savo darbais, aukštais sportiniais laimėjimais garsina Šilutės vardą.

Apdovanojimų ceremonijos metu savo dainas dovanojo Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studija bei jaunimo grupė „Prieskonis“.

Apdovanojimai įteikti:

Sunkiosios atletikos:

Edgaras Kazlauskas – Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.

Viktorija Kojelytė - Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta.

Ramūnas Šteinys – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.

Tomas Lin-čin-chai – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 1 vieta.

Rima Marozaitė – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.

Austėja Minkevičiūtė - Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.

Treneriai Liudas Čičirka ir Laimas Lin-čin-chai.

Bokso:

Mindaugas Jucius – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 3 vieta.

Džiugas Liutkus – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 1 vieta.

Emilija Marcinkutė Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 2 vieta.

Rugilė Altaravičiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.

Austėja Aučiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.

Paulina Lazdauskaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.

Tomas Olberkis – Lietuvos bokso čempionatas – 3 vieta.

Vytautas Balsys – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.

Marius Kontrimas – Lietuvos bokso čempionatas – 3 vieta.

Deividas Girulis – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.

Edgaras Skurdelis – Lietuvos bokso čempionatas  – 1 vieta.

Treneris Vincas Murauskas.

Dziudo:

Ernestas Sagalec –Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas – 1 vieta.

Edvardas Sagelec – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 1 vieta.

Rokas Sadževičius – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas - 2 vieta.

Uosis Knapkis – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 3 vieta.

Treneris Rimvydas Lukošius.

Lengvosios atletikos:

Kristina Jašauskaitė – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 1 vieta.

Aurimas Bendžius – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 1 vieta.

Justas Budrikas – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 2 vieta.

Trenerė Lina Leikuvienė.

Šilutės rankų lenkimo sporto klubo „Pamarys“: 

Ernestas Girskis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.

Martynas Degutis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.

Valteris Kupčikovas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.

Solveiga Dulkytė  – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.

Aurelijus Urbonas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.

Paulina Mickutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.

Aurimas Šikšnius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.

Vilija Parnarauskienė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.

Neringa Vilidaitė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.

Ernestas Pėžas - Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.

Erikas Žvinklys - Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.

Osvaldas Girskis - Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.

Eglė Vaitkutė – Europos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.

Treneris Aleksandras Pancerovas.

Sporto klubo „Vilkyčių ASK“.

Rokas Jakubauskas – Lietuvos ralio kroso čempionatas – 1 vieta.

Arvydas Galinis  - Lietuvos ralio kroso čempionatas – 2 vieta.

Treneris Kazimieras Gudžiūnas.

Šilutės stalo teniso sporto klubo „Varmas“:

Matas Vilkas – Lietuvos stalo teniso čempionatas – 3 vieta, Lietuvos stalo teniso rinktinės narys.

Treneris Jonas Piekautas.

Futbolo:

Linas Mėgelaitis – Lietuvos futbolo jaunimo rinktinės narys (ir U21).

Krepšinio:

Paulius Poška – Lietuvos krepšinio jaunimo rinktinės narys.

Treneriai Laimonas Eglinskas  ir Kęstutis Mačijauskas. 

Šilutės aeroklubo:

Justinas Subačius – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.

Arnas Malinauskas – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūks?