„Žiemos šokis“ padovanotas šilutiškiams

2019-12-22, Sergėjus GVILDYS
S. Gvildžio nuotr.
S. Gvildžio nuotr.

Tradicinį labdaros ir paramos šokių vakarą surengė asociacija „Trys žuvys“. Trys didžiausi Šilutės miesto šokių kolektyvai kasmet rengia akciją tam, kad kažkieno namuose būtų nors lašelis šventinės nuotaikos ir džiaugsmo.

Šiais metais tradicinis labdaros ir paramos renginys „Žiemos šokis“ buvo surengtas Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje. Įspūdingą šokių fiestos koncertą miestiečiams dovanojo Šilutės šokių kolektyvų „Žvaigždūnė“, „Lūgnė“ ir sporto klubo „Atėnė“ šokėjai.

Pasak vienos iš renginio organizatorių, sporto klubo „Atėnai“ prezidentės Jūratės Gricevičienės, Šilutės krašto verslininkai mielai aukoja lėšas tiems, kurie vargingai verčiasi. Šie metai taip pat nėra išimtis. Surinktos lėšos bus skiriamos sudėtingomis sąlygomis gyvenantiems vaikams.

Todėl asociacija gaudžiai bendradarbiauja su socialinėmis tarnybomis ir organizacijomis, kurios yra savotiškas tiltas pas vargstančiuosius. Pagrindiniai šių metų rėmėjai - moterys iš Šilutės Rotary klubo, taip pat „Žvaigždūnės“ klubo „Lyros“ grupės moterys. Už suaukotus pinigus pastarosios nusprendė paremti neįgalią moterį iš Švėkšnos seniūnijos, kuri augina neįgalų sūnų ir paauglę dukterį. Šeimai nupirkta dujinė viryklė ir dujinė orkaitė.

„Šiais metais buvo nuspręsta nerinkti pinigų už bilietus, o padovanoti miestiečiams nemokamą renginį. Tai savotiška kalėdinė dovana“, - sakė „Žvaigždūnės“ vadovė Loreta Stanelienė. Gausiai susirinkę žiūrovai išvydo trijų šokių kolektyvų parengtą pusantros valandos trukmės įspūdingą šokių fiestą.

Susirinkusiems Vydūno gimnazijos sporto salėje taip pat buvo parodytas ir „Žvaigždūnės“ šokis, kurio atlikėjos prieš mėnesį laimėjo Lietuvos taurę.

Daugiau nuotraukų „Šilokarčemos" facebook


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?