Buitinės technikos galite įsigyti neišeidami iš namų!

2019-12-20, Pranešimas spaudai

Klausimas, kaip sutaupyti laiko, šiandien yra aktualus daugeliui mūsų. Dėl nuolatinio skubėjimo ne visada pavyksta rasti pakankamai laiko nuvykti į prekybos vietas, kuriose yra prekiaujama buitine technika, tačiau galime pasidžiaugti, kad šiandien yra ir kita išeitis. Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje turėsite galimybę pasižvalgyti po itin gausų siūlomos buitinės technikos asortimentą, tad didelė tikimybė, kad būtent čia rasite jūsų poreikius atitinkančios produkcijos. Internetinių parduotuvių populiarumas pastaruosius kelerius metus smarkiai išaugo, ir taip nutiko tikrai ne be priežasties: toks apsipirkimo metodas turi ne taip ir mažai privalumų. Taigi, kuriuos jų galime laikyti pačiais svarbiausiais?

Palanki galimybė sutaupyti pinigų

Niekam ne paslaptis, kad internetu parduodama buitinė technika dažniausiai kainuoja pigiau nei fizinėse pardavimo vietose, o tuomet, jei abejosite, ar pavyko rasti patį geriausią pasiūlymą, paprasčiausiai galėsite palyginti skirtingų pardavėjų nustatytus įkainius. Jei neskubate įsigyti jus dominančios technikos, palanku prenumeruoti internetinės parduotuvės naujienlaiškius bei sekti parduotuvėje vykstančias akcijas. Būtent tai gali padėti ištaikyti pačią palankiausią progą įsigyti dominančių prekių, ir tam tikrai neprireiks pernelyg daug laiko.

Patogesnė prekių paieška

Nuvykus į fizinę pardavimo vietą dažniausiai nusprendžiama nusipirkti tokią buitinę techniką, kuria teko domėtis anksčiau, arba paprasčiausiai pasikliaujama konsultantų rekomendacijomis. Dominančių prekių lyginimas ar techninių savybių vertinimas įprastai pareikalauja gana nemažai laiko, todėl parduotuvėje užtrunkama kur kas daugiau laiko nei buvo planuota. Jei siekiate, kad taip nenutiktų, prekių paiešką vykdykite internetu: apsilankę virtualioje parduotuvėje rasite išsamią informaciją apie siūlomas prekes, todėl tai jums galės padėti kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Pavyzdžiui, jei planuojate įsigyti naują skalbimo mašiną, paprasčiausiai galite apsilankyti čia: https://pigu.lt/lt/skalbimo-masinos, ir pasirinkę jus dominančius prekių atrankos filtrus rasti geriausius pasiūlymus rasite gerokai paprasčiau.

Buitinės technikos pristatymas į namus

Jei perkama tam tikra smulki buitinė technika, ją parsivežti į namus galima be jokių nepatogumų, tačiau tuomet, jei nusprendžiama įsigyti skalbimo mašiną, šaldytuvą ar kitos stambios buitinės technikos, gali tekti sukti galvą, kaip ją parsivežti į namus. Internetinėse parduotuvėse visuomet yra siūloma prekių pristatymo paslauga, todėl tai gali gerokai palengvinti produkcijos įsigijimą. Pavyzdžiui, apsipirkdami Pigu.lt parduotuvėje turėsite galimybę pasirinkti  savarankišką prekių atsiėmimą arba siuntos pristatymą per kurjerių tarnybą.

Įvairūs atsiskaitymo būdai

Pirkdami buitinę techniką internetu turėsite galimybę pasirinkti jums patogiausią atsiskaitymo metodą: galėsite pasirinkti mokėjimą grynais pinigais ar banko kortele, atsiskaitymą naudojantis internetine bankininkyste ar lizingo sutarties sudarymą. Pastarasis pasirinkimas yra itin palankus tuomet, jei yra perkama stambi buitinė technika, ir palanku yra tai, kad neretai yra siūlomas pirkimas išsimokėtinai be jokio pabrangimo. Taigi, pirkti internetu gali būti ne tik labai paprasta, bet taip pat ir patogu.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?