Šilutiškiams žinoma pora siunčia linkėjimus ir horoskopą 2020-iesiems

2020-01-01
Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas
Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas

Laimingų ateinančių „Šilokarčemai“ ir Šilutei linki visiems gerai žinoma pora Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas. Jie pasidalijo, kokie bus 2020-ieji Lietuvai ir kiekvienam zodiako ženklui atskirai, kaip sutikti Naujuosius, kad maksimaliai pritrauktumėme žiurkės nešamą sėkmę.

2020-ieji - baltos metalinės žiurkės metai

Kinai turi tokį prietarą, jei nori būti turtingas, įsigyk žiurkę. Žiurkė rytuose yra turto ir išminties nešėja. Indija turi net žiurkių šventyklą, kurioje jas vienuoliai mokytojai maitina grūdais ir girdo pienu. Vienuoliai tiki, kad tik žiurkių energijos dėka jų regione niekada nebuvo jokių stichinių nelaimių ir epidemijų, nors šiaip kitose  Indijos dalyse epidemijos dažnas reiškinys ir šiais laikais. Vakarų kultūroje teigiama, kad žiurkės pabėga iš laivo dar krante prieš išplaukiant į jūrą, nes jos žino, kad laivo laukia katastrofa. Na, o jei namus užplūdo žiurkės, tai rodo, kad ateina finansinės sėkmės periodas. Todėl tie, kurie šį rudenį sulaukėte pilkų svečių, turite  pasidžiaugti, nes tai - tikros sėkmės pranašas. Na, o kas nesulaukėte svečių, galite nusipirkti gyvūnų parduotuvėje mielą graužiką, jis neš jums turtus ir sėkmę visame kame.

Kokie bus metai Lietuvai?

Metų pradžioje turėtų būti pakankamai stabilus laikotarpis. Tai užtikrins valstybės institucijų bei komercinių struktūrų stabilų funkcionavimą. Nuo pavasario ryškiai augs ekonominis bendradarbiavimas, bus pasirašomos naujos tarptautinės sutartys. Pačios svarbiausios šaliai sutartys bus pasirašytos metų gale, spalio-lapkričio mėnesiais. Tuo metu pasirašytos sutartys turės ilgalaikį veikimą.

Žymiai sparčiau vystysis bei reikšis įvairios religinės grupuotės, dvasinės bendruomenės, jos rimtai reikš savo teises dėl statuso ar pripažinimo. Pikas bus 2021 metais. Visais atvejais bus daug diskusijų dvasinių laisvių tema.

Daug diskusijų, kaltinimų ir pertvarkų sulauks teisėtvarka, teismai ir viskas, kas susiję su teisine sistema.

Stiprės naftos pramonės ar tų žmonių, kurie už to stovi, įtaka, tačiau tai vyks pakankamai švelniai per įvairius susitarimus, nors mums ir nenaudingus. Bus pakankamai sėkmingai sutvarkytas žemdirbių klausimas - ir avys liks sveikos, ir vilkai sotūs.

Valstybės lyderių autoritetas visus metus liks aukštas, tačiau metų pabaigoje mažės ir tai bus jaučiama net iki 2021-ųjų pabaigos. Susilpnės šešėlinės ekonomikos įtaka verslui ir valstybei.

Ypač didelis dėmesys bus skirtas tarpžinybiniam komunikavimui, komandiniam darbui, atskirų institucijų sujungimui į visumą, informacijos paskirstymui ir valdymui. Sustiprės santykiai su artimiausiais kaimynais ir nesvarbu, ar iš rytų pusės, ar iš vakarų. Lietuva yra pajėgi bei naudinga investavimui valstybė. Valstybės reitingas kils, o antroje metų pusėje vyks diskusijos, pasitarimai, susitarimai bei pasirašomos atitinkamos sutartys. Taigi, matysime valstybėje kuriamo techninio lygio kilimą, naujesnių, pažangesnių technologijų įsisavinimo didėjimą, didesnė svarba bus suteikta energetikos pramonei, elektronikai, aviacijai. Didės asignavimai krašto apsaugai, stiprės savarankiškai dirbančių verslininkų pozicija.

Prezidentui - vieni geresnių metų gyvenime, visais atvejais 2020-aisiais atneš daug pergalių, metų pabaigoje gali gauti apdovanojimą.

Geriausi metų mėnesiai bus kovas, birželis bei antra rugpjūčio pusė. Kiek daugiau atsargumo reikėtų imtis gegužės mėnesį. Spalį - daug jaudulio dėl valdžios vyrų, viskas, kas vyks, bus susiję su karminiais dalykais, kurių tiesiog negalima bus išvengti.

Reziumuojant, visais atžvilgiais 2020-ieji bus žymiai geresni nei 2019-ieji, turiu omenyje visus paprastus eilinius Lietuvos piliečius, verslininkus, žemdirbius ir t. t.

Avinas

Iškart po Naujųjų jausitės puikiai, tačiau pilnu tempu įsijungti į veiklą nevertėtų – vis vien susidursite su kaupu problemų, kurias spręsti turėtų kažkas kitas, bet ne jūs. Po savaitės kitos dalis problemų taps neaktualiomis, o su likusiomis lengvai susidorosite. Geriausias metų laikas yra balandis-gegužė bei antra metų pusė, kai energija tiesiog trykš per kraštus. Tuo metu daugelis problemų jums bus vieni juokai, tačiau grandioziškų projektų imtis nederėtų arba jų imtis verta tik metų pabaigoje, lapkričio antroje pusėje. Birželio-liepos mėnesiais klaidos tikimybė ypač didelė, tad priimant sprendimus verta pasikonsultuoti su tos srities specialistais. Geriausias laikas atostogauti yra balandis bei gegužės antra pusė ir liepos vidurys.

Jautis

Nuspręskite, ko norite, ir veikite. Šie metai leis jums pradėti įgyvendinti tuos slapčiausius norus, apie kuriuos ilgai nedrįsote net pasvajoti. Jau pirmomis Naujų metų dienomis pradėsite matyti sėkmės ženklus, kurie peraugs į transformuojančias jūsų gyvenimą į geresnę pusę detales. Susidarykite tvirtą, aiškų savo ateities vaizdą ir antroje metų pusėje jau matysite savo vizijų pirminius materializavimosi rezultatus. Nėra trukdančių jėgų, kurios jums sukliudytų, nebent patys neužsinorėtumėte ko nors daugiau... Ypatingai produktyvūs yra kovas bei antra metų pusė. Įveikite savo tingumą, prisiimkite daugiau įsipareigojimų, leiskite sau gyventi geriau, pilniau, įspūdingiau. Atostogauti galite nors ir visus metus, tačiau geriausias laikas atsipūsti bei puikiai praleisti laiką yra rugpjūčio antra pusė.

Dvyniai

Metai permainingi, tai didesnė sėkmė ir gera savijauta, tai viskas ne taip ir vos ne depresija. Taigi, teks įveikti permainingus gyvenimo trasos ruožus. Pirmieji sunkumai pasireikš sausiui įpusėjant ir tęsis daugiau nei mėnesį. Tuo metu atsargiau žadėkite ar vangiau įsipareigokite – net smulkūs darbai pareikalaus visiško susitelkimo, dėmesio koncentracijos. Balandžio-liepos mėnesiais pajausite vidinę laisvę, džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi. Tai puikus laikas socialiniam aktyvumui, turtingesniam dvasiniam ir materialiam gyvenimui. Šiuo metu galima sukurti ypatingus kūrinius, kuriais didžiuosis ateities kartos, o pasirašytų sutarčių projektai bus atlikti greitai ir kokybiškai. Svarbu pradėti šiuo laikotarpiu. Atostogaukite balandžio arba liepos antroje pusėje. Tuo metu trauka prie artimo žmogaus bus stipriausia.

Vėžys

Galima pasidžiaugti – tam tikrų sunkumų laikas jau pasibaigė, tačiau ne visų... Bus lengviau, bet bent jau netrukdys įvairūs ribojimai, trukdantys reikštis, plėsti savo veiklos sferą. Tačiau šiuo metu dažniausiai pervertinami asmeniniai sugebėjimai, o neapgalvoti poelgiai bei diplomatijos stoka sukuria trintį ir problemas veikloje. Didesnių rezultatų pasieks tarpininkai, kurie mokės išnaudoti savo asmeninius ryšius, todėl labai palanku plėsti savo bendraminčių ratą. Kovą bei spalį tapsite agresyvesni, lengvai duodantys atkirtį, todėl susilaikykite nuo neapgalvotų veiksmų, apsimeskite nepastebėję nuoskaudų ar skriaudikų. Visi metai bus nevienareikšmiai, 2020-aisiais atkris visi atgyvenę, jums prasmę praradę dalykai. Metai bus geresni nei praėję. Atostogauti palanku rugpjūčio antroje pusėje arba gegužę.

Liūtas

Liūtams metai bus pilni darbų bei judėjimo, ypač aktyvus laikotarpis laukia nuo vasaros pradžios. Tiesa, tuo metu galimybių išsiplėsti bus mažiau, tačiau padidėjęs energijos kiekis leis nekreipti į tai dėmesio. Geresni laikotarpiai yra sausis-vasaris bei liepa-rugpjūtis. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti spalio-gruodžio mėnesius, tuo metu jūsų energija bus labai dinamiška, negalėsite nusėdėti vietoj, tai padės lengvai realizuoti ilgalaikius projektus. Visus svarbiausius darbus geriau atlikti 2020 metais, nes 2021-ieji skirti poilsiui ir labai neintensyviam darbui. Atostogauti geriausiai liepą ir rugsėjo antroje pusėje. Poilsis turi būti aktyvus, pliažinė kelionė nelabai tiks. Kurie planuojate tuoktis, labai tiks sausio pabaiga, vasaris.

Mergelė

Jau pirmosiomis Naujų metų dienomis iki pat balandžio pajusite savo įtakos sferų išsiplėtimą, kai naujos verslo idėjos įgaus pagreitį, o už gerus veiklos rezultatus būsite įvertinti naujomis pareigomis ar premija. Palanku įsigyti, parduoti ar investuoti. Toks pat laikotarpis, tik stipresnis savo pajėgumais, bus liepos-lapkričio mėnesiais. Tuo metu atsivers daugiau galimybių, nes pasidarysite imlesnis kosminėms energijoms, informaciniams srautams. Tai leis imtis konkrečių darbų, atnešančių didesnį pelną ir gerovę, taip pat galite pradėti sau neįprastas naujas dvasines technikas. Daugeliui gali pasisekti loterijose. Būkite atsargesni gegužės-birželio mėnesiais, nes šiuo metu bus didesnis traumų pavojus. Atostogaukite rugpjūčio antroje pusėje ar spalį.

Svarstyklės

Naujuosius pasitiksite puikiai nusiteikę, tačiau jus lydės praėjusių metų neišspręstos problemos. Nesistenkite jų įveikti greitai – tai lėtesnis procesas. Lengviau bus tik balandžio-liepos mėnesiais. Tada gyvenimas įgaus daugiau harmonijos, jausitės maloniau, o problemų ratas mažės. Galite imti vadovavimą į savo rakas ir sukurti nuosavą verslą. Antrą metų pusę problemų bus, bet jos spręsis žymiai lengviau. Šiuo laikotarpiu patartina nesilankyti masinio susibūrimo vietose, vengti rizikingų vietovių, kelionių bei nesivelti į konfliktus. Atostogaukite gegužės-birželio mėnesiais. Puikūs metai planuoti vaikus ir partnerystes. Pradėti savarankišką gyvenimą.

Skorpionas

Trykštančią energiją bei gerą sveikatą turėsite visus metus, tačiau energijos lygis metų pabaigoje kris. Todėl pirmoje metų pusėje galima daugiau padirbėti, o antroje jau stengtis, kad nepervargtumėte. Įpraskite gerai jaustis bet kuriose sąlygose – gyvenimas taip ir sudarytas, kad tai - į kalną, tai - nuo kalno. Filosofinis požiūris į gyvenimą leis sunkumus įveikti lengvai bei išlaikyti reikiamą energijos kiekį. Antroje metų pusėje pastebėsite, kad jūsų darbinės galimybės mažėja, todėl verta atsisakyti to, kas yra nereikalinga, atgyvenę, kas veltui eikvoja jūsų energiją, laiką. Taip pat šiais metais gausite pasiūlymų plėstis – teks labai objektyviai įsivertinti save, savo galimybes. Laikotarpis šiuo metu geras gerai pradžiai, todėl tikslas bus tikrai pasiektas, tik ne taip greitai.

Šaulys    

Metų pradžioje jausite didelį energijos antplūdį, tapsite nebegalintys nusėdėti vietoje, suksitės nuo ryto iki vakaro. Todėl ir sulauksite gerų, tiesiog puikių darbo rezultatų. Balandžio-gegužės mėnesiais jūsų sėkmė pritrauks pavyduolių ir priešų dėmesį, jie mėgins kišti pagalius į ratus, bet jums tai nepakenks, tikrai pavyks juos neutralizuoti ir sulaukti jums sėkmingo problemos sprendimo. Gali iškilti pavojus santuokai, santykiams su bendradarbiais, partneriais. Visais atvejais norėsis gražesnių tarpusavio santykių. Laikykitės neutralumo, be reikalo neišlaidaukite. Nuo rugsėjo vidurio pradėkite naują gyvenimo etapą lyg nieko ir nebūtų buvę. Gyvenimas vėl puikus. Atostogaukite rugpjūčio pirmoje pusėje.

Ožiaragis

Nuostabus laikas plėtotis, rinkti savo komandą, užsibrėžti tikslą ir jį realizuoti. Šiuo metu jūsų galimybės auga, visi apribojimai kažkur išgaruoja, visus metus bus labai sėkmingas laikas. 2020 metai - tai jūsų sėkmės pamatų dėjimo 12 metų į priekį, darbų ir sumanymų įgyvendinimo laikas. Pirmus tris metų mėnesius teks labai daug dirbti, poilsis bus labai retas svečias jūsų namuose. Vasarą nepriimkite svarbių sprendimų, geriau palaukite rugsėjo. Spalio-gruodžio mėnesiais teks pasikauti dėl savo vertybių, tiesų, tačiau ar tikrai verta kautis, pagalvokite. Na, visais atvejais jums baigėsi juodas periodas. Atostogaukite kovą ar birželio pradžioje.

Vandenis

Metų pradžia labai harmoninga, rami, nuo sausio iki kovo vidurio galite tikėtis sėkmės tuose dalykuose, kurių net nesapnavote, kad pasiseks. Balandžio-liepos mėnesiais situacija kartosis, tad imkitės veiklos, kurkite, mėgaukitės gyvenimu. Jausite pasitikėjimą, simpatiją savo aplinkos žmonėms, o jie už tai atsidėkos meile. Šiuo  laikotarpiu užsimezgę ypatingi santykiai, sėkmingi susijungimai bei sudarytos sąjungos lydės jus dar ilgus metus. 2020 metai tinkami investuoti į prabangos dalykus - paveikslus, antikvarą, o gal sugalvosite įsigyti jachtą. Spalio-gruodžio mėnesiais jausitės gerai, tačiau tuo pačiu metu bus tam tikri apribojimai, realybė atrodys sudėtingesnei nei iš tiesų yra. Dažną tai išmuša iš pusiausvyros. Atostogaukite liepos antroje pusėje.

Žuvys     

Metai palankūs meno žmonėms, kurie nori atrasti savyje genialumo grūdą bei idėjas įkūnyti savo darbuose. Puikūs metai siekiantiems partnerystės, santuokai ir vaikams. Sausio-kovo mėnesiais pradėtos veiklos gali būti per daug sudėtingos, tad tuo periodu būtina labai rimtai įvertinti savo galimybes, pajėgumus. Balandžio-gegužės mėnesiais galimas nesusipratimas šeimoje, tačiau birželyje viskas stos į vietas. Nuo liepos pabaigos santykiai vėl šils. Šiuo metu pamąstykite, dar kartą detalizuokite savo tikslus ir pirmyn – iki metų pabaigos jums nėra jokių trukdžių. Priešingai, susidaro sąlygos plėstis, tad drąsos tikrai prireiks. Iššūkį verta priimti – dar porą metų į priekį jūsų horoskope bus stebimi teigiami procesai. Atostogaukite rugpjūčio antroje pusėje.


Straipsnio komentarai

Pjurgis2020-05-24
Dieve, viskas atbulai. Gal tie seniai raganiai atbuli vaikšto? Kas gali eiti pas juos, pirkti jų knygas. Baisu iki ko nusiritome. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Barbora kb2020-05-24
Eina sau, kas pas juos lankosi, ten drakonų pilni namai. Lengva greit užkibti ant jų kortų kabliuko. Apie 2020 nieko nepasakė, o dar tipo ieško sukčių per policiją jie. Va tau būrėjai, kurie sau neranda sukčių, o kitiems visur rodo.kuo toliau nuo tų drakonų mylėtojų tamsos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Maranata2020-05-24
Burtininkus įsileisti, tai tas pats, kaip atsikviesti velnią į namus. Dievas gali nubausti net visą tautą, jei patikėtume jais. Apie pandemiją nieko nesako, o tik kvailino visus. Straipsnis geras : aklieji horoskopistai. Kitas barnumo metodas. 3. Biblija apie astrologiją, burtus. Jie uždeda prakeiksmus, o ne nuima, kaip rašo jie būrimo salono darbų apraše. Kortos tik demonų įrankis. Kas buvote,atgailaukime. Išmeskime viską, ką turime išjų,sudeginkime. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2020-01-02
Jau televizorius išjungiam juos pamatę ,dar ir į rajoninį laikraštį kišate tas nesąmones. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?