Vytauto Morkevičiaus asmenybė daug davė Rusnės salai ir jos žmonėms

2020-01-04, Komunikacijos skyriaus informacija
V. Morkevičius džiaugėsi jam skirtu dėmesiu. Silute.lt nuotr.
V. Morkevičius džiaugėsi jam skirtu dėmesiu. Silute.lt nuotr.

Vytautas Morkevičius daugelio Rusnėje pažįstamas ir labai gerbiamas. Gruodis jam dovanojo itin gražų jubiliejų, kurio proga skubėjo sveikinti ne tik giminės ir artimieji.

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis jubiliejinio – 90-ojo – gimtadienio proga pasveikino visų mylimą bei gerbiamą rusniškį.

„Visuomet džiugu sveikinti tokio garbingo jubiliejaus proga. Jūsų metai buvo kupini įvairiausių patyrimų – ir skaudžių, ir laimingų. Bet šiandien prieš mus stovite besišypsantis, o tuo džiaugiamės ir mes visi“, – kalbėjo mero pavaduotojas S. Šeputis.

1952 m. jis baigė tuometį Klaipėdos žemės ūkio technikumą gaudamas jaunesniojo agronomo diplomą. Darbštus Vytautas buvo, todėl neilgai trukus paskirtas į vyriausiojo agronomo pareigas, o vėliau - ir ūkio direktoriumi. Kaip geriausius ir produktyviausius metus Vytautas prisimena Rusnės ūkyje. Anot jo, čia buvo geriausios sąlygos dirbti.

Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė taip pat pasidžiaugė rusniškiu, kurio asmenybė daug davė Rusnės salai ir jos žmonėms. „Mes jumis ir gražia jūsų šeima labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad galėjome pažinti“, – sveikindama kalbėjo D. Drobnienė.


Straipsnio komentarai

Joo2020-01-05
Technikumas tai labai aukštas lygis Šilutėje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Audronė 2020-01-05
Mano tėvelis baigė ne tik technikumą, bet ir žemės ukio akademija, bei Dotnuvos akademijoje aspirantūrą, bei išlaikė kandidatinio minimumo egzaminus. Deja, potvynuii sugadinus bandymų rezultatus, netesė toliau ir dizertacijos negynė. Taipogi jis visą gyvenimą buvo ne komunistų partijos narys - vyr .agronomas. Tai ypač retas tais laikasi reiškinys. Dėl tos pačios priežasties buvo pašalintas iš direktoriaus posto Padievyčio žuvininkystės ūkyje. Papildau nes kažkaip sunku skaityti paminėtus faktus, kai žinai ,kad jis mums esant mažoms, studijavo toliau , ne tik technikume.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?