Trečiadienio horoskopas – vasario 4 d.

2015-02-04, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Kava ir spurgos
Fotolia nuotr. / Kava ir spurgos

Stuktelėjo savaitės vidurys. Ką žada žvaigždės? Žinoma, kad gerą nuotaiką!


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums netrūks azarto, kūrybiškumo ir noro nerti į nuotykius. Tuo ir kitus žavėsite, ir netgi tam juos įkvėpsite. Nepaisant užplūdusio džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi, prieš leisdamiesi į neišbandytą distanciją, susiraskite visą įmanomą informaciją. Be to, dar paklauskite savęs, ar jums tai būtina. Jei atsakymas teigiamas, džiaukitės kiekviena akimirka.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien darysite viską, kad galėtumėte pasidžiauti ir galbūt net pasididžiuoti savo namais ir šeima. Visos kolegų ar vadovų pastabos, kad jūsų širdis ne darbo vietoje, tai tik jūsų sąžinės balsas. Todėl radę pusiausvyrą tarp šių dviejų sričių, tikrai nesigailėsite. Tačiau susiruošę pradėti naują veiklą kurioje nors iš jų, regis, greitai mesite ją net neįpusėję. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūs norite kuo daugiau išgirsti, išmokti, sužinoti ir kuo daugiau vietų aplankyti. Ir jums tai leista. Nepaisant to, jums vis dar per maža. Ieškodami vis naujos informacijos ir vis daugiau norėdami išgauti ar paskleisti, būkite atidesni kiekvienam žodžiui. Neatidumas gali pateisinti taisyklę, kad žodis žvirbliu išlekia, o jaučiu sugrįžta.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jei jūsų galvoje tik mintys apie tai, kaip ką nors įsigyti ar ką nors įgyti, nieko nuostabaus. Svarbu, į kurią pusę pakryps jūsų dėmesys. Jei šiandien nieko nesvarstydami šluosite parduotuvių lentynas, kažin ar ilgai džiaugsitės įsigytais daiktais. O jei visą savo energiją nukreipsite į pastangas įprastais būdais padidinti pajamas, nebus ko gailėtis. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų asmeninei šviesai užtemdyti reikėtų daug debesų, o jų, regis, mažoka, o gal ir visai nėra. Todėl drąsiai reikškite savo nuomonę, kad visiems įrodytumėte, ko esate verti. Antraip, kas gi pakovos už jus? O jei vis dėl to atsirastų norinčių – leiskite jiems būti jūsų veidrodžiais, pagalbininkais ar globėjais. Jie, atspindėdami jūsų ydas ir dorybes, daug ko išmokys. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galbūt daug ko stokosite patys, bet kitiems nieko negailėsite. Ir kalba čia tikrai ne apie pinigus. Būsite pasiruošę padėti, pasitarnauti, kažko atsisakyti dėl kitų, nelaukdami, kad kas nors kitas nemalonias užduotis atliks už jus. Ir net jei viduje džiūgaujate, jog atliekate ypatingą misiją, apie tai viešai prabilti neturite nei menkiausio noro.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums svarbu būti grupės ar komandos dalimi. Įsitraukus į bendrą veiklą jums iš laimės gali apsisukti galva. Ir tai puiku, jei neketinate dėl to ryžtis žygiams, kurių iki šiol dar nebandėte. Viskas per gražu, kad būtų įmanoma numatyti kelis žingsnius į priekį. Verčiau pabūkite savo komandos nariams džiaugsmo ir įkvėpimo šaltiniu. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Visi jūsų lūkesčiai nukreipti į darbą ir jūsų profesinius tikslus. Jūs noriai darote vieną ryžtingesnį žingsnį po kito. Abejoti savimi laiko neturite ir manote, kad tai būtų prabanga. O jei daug sulaukiate pagyrimo iš aukščiau sėdinčių, ryžto atsiranda dar daugiau. Na, bet jei šiandien šiek tiek kritiškiau pažvelgsite į visa tai, žemiau nenusirisite, o save apsaugosite. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Optimistinės nuotaikos neapleis jūsų, net jei ne viskas bus taip nuostabu, kaip atrodo. Svarbu, kad skleisdami aplink save pasitikėjimo ir tikėjimo ateitimi bangas, pernelyg aukštai neįsisiūbuotumėte. Kodėl? Labai paprasta – žvelgdami iš aukštai galite nepamatyti to, kas atrodo nereikšminga ir neužima daug vietos, bet yra ne mažiau svarbu. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nieko gero, jei slapstysitės nuo kitų dėl to, kad kiekviename žmoguje matysite potencialų priešą, besikėsinantį į jūsų turtą ar norintį atskleisti jūsų paslaptis. Viskas turėtų būti priešingai ir tai bus nesunku, jei atversite širdį pokyčiams ir kitokiam požiūriui. Tačiau dalintis viskuo, kas jums rūpi ar viską, kas jums svarbu atskleisti, taip pat neskubėkite. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jums nesunku būti gerais partneriais. O kai esate nuoširdūs su kitais, tai ir jie nuoširdūs su jumis. Svarbu, kad neperlenktumėte lazdos kaskart, kai reikia parodyti savo antrosios pusės stiprybes ir nesutriktumėte tuomet, kai jūsų partneriai jums atskleidžia tai, ko jūs nenorite žinoti. Kai įsivyraus lygiosios, tuomet pajusite tikrąją partnerytės palaimą.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbų darbelių ne mažėja, o daugėja, ir jūs nė nemanote sustoti ir pailsėti. Priešingai, galvojate, kad tai, kas padaryta, didina jūsų, kaip darbuotojo ar kaip šeimos nario vertę. Tačiau nosytės užriesti gavę padėką ar pagyrimą neskubėkite. Verčiau susitelkite į tai, kas vyksta čia ir dabar: slaugant ligoniukus, maitinant išalkusius ar nardant biuro užduočių tvenkinyje. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?