Kalėdiniame smiginio turnyre Natkiškiuose netrūko azarto ir gerų emocijų

2020-01-10
Inga Kuzmarskienė, Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė
Inga Kuzmarskienė, Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

Gruodžio 28-ąją Natkiškių sporto klube „Aitvaras“ vyko kalėdinis smiginio turnyras, kurį organizavo VšĮ „Sporto ir turizmo centras“. Į turnyrą susirinko rekordinis skaičius Pagėgių krašto smiginio mėgėjų: 15 vyrų ir 6 moterys.

Vyrai žaidė kiek kitaip nei įprastai: burtų keliu buvo sudarytos 8 poros, komandą sudarė 2 žaidėjai, kurių rezultatai buvo bendrai sumuojami. Buvo žaidžiama iki dviejų laimėtų setų nuo 301 taško, partiją reikėjo užbaigti dvigubu skaičiumi. Su vyrais rankos taiklumą išbandyti nusprendė ir viena moteris, o kitos moterys tradiciškai metė po tris strėles 8 kartus (3 ratus).

Tarp moterų taikliausia buvo Jurga Štuikienė (Žukai), užėmusi pirmą vietą ir surinkusi 1 001 tašką, antrą vietą laimėjo Sonata Jončienė (Žukai) su 965 taškais, trečią – Gabija Brazlauskaitė (Pagėgiai), surinkusi 794 taškus.

Tarp vyrų kova vyko iki paskutinės mestos strėlės. Suskaičiavus taškus, komanda nugalėtoja tapo „Vėtra“ (Elvyra Šulcienė iš Natkiškių ir Marius Juknevičius iš Žukų), surinkusi 14 taškų ir patyrusi tik vieną pralaimėjimą. Vienodą skaičių taškų surinko net trys komandos (po 12 taškų), norint išsiaiškinti antros ir trečios vietos nugalėtojus, teko skaičiuoti tarpusavyje sužaistus setus. Paaiškėjo, kad antrą vietą iškovojo komanda „Kūjis“ (Dainius Grabauskas iš Piktupėnų ir Ramūnas Kuzmarskis iš Natkiškių), o trečioji atiteko žukiškių komandai „Skalviai“ (Valdas Štuikys ir Emilis Betingis). Varžybos buvo įtemptos,  tačiau jose netrūko gerų emocijų, juoko, nuoširdaus bendravimo, azarto bei įspūdžių.

Turnyro dalyvius sveikino ir apdovanojimus nugalėtojams įteikė Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas ir Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?