Ketvirtadienio horoskopas – vasario 5 d.

2015-02-05, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Moteris su kava
Fotolia nuotr. / Moteris su kava

Sveiki gyvi! Šokame į naują dieną – jūsų dėmesiui astrologinės prognozės.


AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Esate darbštūs it kokios bitelės, pasiruošusios savo užduotis įvykdyti nepriekaištingai ir kuo daugiau nuveikti. Tačiau netrukus suprantate, kad tai ne taip paprasta – esate nuolat verčiami grįžti prie ankstesnių planų, juos iš naujo permąstyti. O vakare ankstesni įvykiai, prisirišimai ar netikę įpročiai, primena apie save ir trukdo tinkamai pasirūpinti buitimi. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Takeliu link profesinių tikslų eidami nuolat vis dairotės atgal, bandydami suprasti, ko kiti žmonės jums nedavė ar kokių skolų patys jiems negrąžinote. Popietę kitų asmenų nuomonė, elgesys ar pinigai taps jūsų nuotaikos svyravimo priežastimi. Dienai baigiantis, besąlygiškai pasitikėdami draugais, pateisintumėte jų lūkesčius, bet save galiausiai nuviltumėte. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Namuose šiandien palikote daug nebaigtų užduočių, tačiau jos, jūsų antrosios pusės ar kitų žmonių dėka, jums primenamos. Viskas lengvai išsprendžiama, kai atliekate tai, kas priklauso nuo jūsų, neieškodami kaltų ar galinčių viską atlikti už jus. Vakare verčiau neskubėti atverti savo namų durų, ar širdies, abejones keliantiems asmenims. Tačiau kaip atsispirsite saldiems pažadams? 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų bendravimą ir judėjimą šiandien kiek riboja darbų gausa ar kolegų nepasitikėjimas jumis. Regis, kažkokios mįslės praeityje dar neįmintos. Vakare iš toli pasiekusios naujienos jus supainios, tačiau nebus vertingos. O ant jų pamato statomus planus apie keliones ar studijas, turbūt galiausiai pasidėsite į lentyną, užuot juos įgyvendinę. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums svarbu kuo daugiau įgyti arba įsigyti. Čia jums nepadės, o gal net to nežinodami trukdys jūsų vaikai ar mylimas žmogus. Vakare su dideliu susidomėjimu kaišiosite nosį į kitų žmonių paslaptis ar velsitės į bendrus finansinius įsipareigojimus, tikėdamiesi kažką įdomaus atrasti ar gauti. Tačiau ne viskas yra taip, kaip galėtų atrodyti. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų svarba šios dienos įvykiuose niekas neabejoja ir apie tai jums nė nereikia priminti. Į akis kris jūsų emocijos, kurių jums paslėpti nepavyks net uoliai darbuojantis. Dar labiau jas paryškins namiškių reikalavimai ar iš praeities atslenkantys prisiminimai. Dienos pabaigoje užsidėsite rožinius akinius kaskart, kai kalbėsitės su artimu žmogumi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nesate linkę rodytis viešumoje be svarbios priežasties. Turbūt tyliai plušate, nesitikėdami ir net nenorėdami atkreipti kitų dėmesio į save. Išimtis tik būtinybė su kažkuo susisiekti ar kažkur nuvykti. Beje, informacija linkusi vėluoti ar kartotis. Vakarop užklupusius negalavimus įveiksite pasitelkę savo intuiciją, o buities rūpesčius – vaizduotės pagalba.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Norite būti gerais komandos nariais, tačiau to pasiekti trukdo pasitikėjimo savimi stygius ar materialinės priežastys. Tik pasikalbėję su namiškiais ar išsprendę su šeima susijusią problemą, galite lengviau atsikvėpti ir pirmyn pajudėti. Vakare būsite pernelyg romantiški ir patiklūs, ypač kai žvelgsite į savo atžalas ar klausysitės mylimojo pažadų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien esate itin reiklūs ar net griežti sau ir kitiems. O jei to nepripažįstate, kažkas aukščiau sėdintis jums apie tai primins. Dar turite kažką sužinoti ar išmokti, kad įveiktumėte jums svarbų asmeninį laiptelį. Namuose vakare lauks tikra painiava, kuri jums trukdys susikaupti atlikti privalomas užduotis ar susitelkti kitos dienos darbams. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Optimizmo nestokosite ir jo kiekį didinsite paprastais konkrečiais darbais. Deja, ne viskas pasiteisina. Kai kas jus apsunkins ir užgesins jūsų viltis. Vakare save guosite išgirstomis istorijomis ar su kelionėmis susijusiais lūkesčiais. Viskas pernelyg gražu, kad tuo tikėtumėte. Bet vis dėlto širdies kamputyje rusena viltis, kad tai įmanoma. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šios dienos slenksčius perlipti nelengva. Komandos narių ar draugų dėka būsite priversti grįžti ir vėl kalbėtis apie tai, ką, regis, jau išsiaiškinote. Suprasite, kad vis dar ne. Dar šiek tiek užtruks, kol prieš akis susidėlios aiškus paveikslas. Vakare turėsite nerealių iliuzijų, susijusių su jūsų finansine padėtimi. Skolindami ar skolindamiesi viską keliskart pamatuokite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Esate linkę pasislėpti kitiems už nugaros bandydami išvengti didelės atsakomybės naštos, kuri šiandien jus persekioja. Atsakymus regėsite savo vidinėse įžvalgose ar praėjusios nakties sapnuose. Dienos pabaigoje būsite itin jautrūs viskam, kas vyksta aplink jus. Verčiau atsiribokite nuo tų, kurie jums nemalonūs, kelia baimę ar kitus neigiamus jausmus. 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?