„Šilutės prekyba“ ir toliau pirkėjus stebina staigmenomis

2020-01-17, „Šilokarčemos“ informacija
Prizininkai neslėpė džiaugsmo, kad „Šilutės prekyba“ – šiuolaikiška, sėkmingai dirbanti mažmeninės prekybos įmonė, nepamiršta savo pirkėjų.
Prizininkai neslėpė džiaugsmo, kad „Šilutės prekyba“ – šiuolaikiška, sėkmingai dirbanti mažmeninės prekybos įmonė, nepamiršta savo pirkėjų.
Ko gero daugelis nebeįsivaizduoja metų pabaigos ir Naujų metų pradžios be „Šilutės prekybos“ kalėdinės loterijos ir solidžių prizų. Praėjusią savaitę net 20 laimingųjų iš Šilutės bei Pagėgių krašto namo išsivežė po puikią dovaną. Ne vienas net susimąstė, kaip jas reikės parsigabenti namo.

Kvitų skaičius didėja

Tradicinis žaidimas baigėsi gruodžio 31 dieną. Iki tol visi klientai, pirkę prekių už 6 ir daugiau eurų, o tarp jų - pažymėtą prekę su loterijos ženklu, galėjo ant kvito kitos pusės užpildyti savo kontaktinius duomenis ir jį įmesti į loterijos dėžę.

Žaidimas organizuojamas keletą dešimtmečių ir kasmet sulaukia vis didesnio pirkėjų susidomėjimo. Užpernai užpildyta 13 600 žaidimo čekių, o 2019-aisiais per nepilną mėnesį – 15 433. Skaičiai kalba patys už save – vis daugiau pirkėjų, kurie mielai lankosi „Šilutės prekybos“ parduotuvėse.

Tuo ir pasidžiaugė „Šilutės prekybos“ direktorius Egidijus Kuzminskas sutikdamas žaidimo finalininkus, kuriuos burtų keliu atrinko puiki komisija: N. Galičinienė, O. Baltrūnienė bei J. Jautakienė.

Tarsi giminės

Mėgstantis pajuokauti E. Kuzminskas teigė, kad pirkėjai yra vadovaujamos įmonės giminės, nes perka Šilutės prekybininkų parduotuvėse. Didelis ačiū ištartas ne tik pirkėjams, bet ir gausiam žaidimo rėmėjų būriui: „Unilever Lietuva distribucija“, „Volfas Engelman“, „Marių prekyba“, „Maisto pramonės logistikos grupė“, „Mažeikių mėsinė“, „Premia KPC“, „Delikatesas“, „Retoimportas“, „Vilniaus duona“, „Krekenavos agrofirma“, „Klaipėdos duona“, „Švyturys-Utenos alus“, „INAVI&CO“ ir  kitiems.

Netrukus kalėdinius vokus nuo eglutės ėmė žaidimo finalininkai ir išsidalino puikius prizus parduotuvėje „Dobilas“, esančioje Šilutėje, Tilžės gatvėje. Jų čia sugužėjo 20. Šaldytuvas iškeliavo į Žemaičių Naumiestį, mat jį laimėjo Algirdas Bendžius. Skalbimo mašina nudžiugino degutiškę Narūną Grikšienę, o viryklė – Pagėgių sav. Trakininkų kaimo gyventoją Tomą Rukšnaitį. Kvitus žaidimui pildė ne tik Pagėgių ir Šilutės krašto gyventojai. Todėl televizorius iškeliavo į Kauną. Jį laimėjo Mantas Šlaustas.

Patalynės komplektas nudžiugino Stoniškių seniūnijos Kucų kaimo gyventoją Praną Butkų, skrudintuvas – vainutiškę Jovitą Girskienę, puodelių rinkinys – rusniškę Iriną Jakštienę, barzdaskutė – vainutiškę Daivą Junienę, virdulys – kintiškį Deividą Juškevičių, mikrobangų krosnelė – Čiūtelių kaimo gyventoją Ramutę Kapočienę, kokteilių plaktuvas – šilutiškę Oną Kibickienę, plaukų džiovintuvas – juknaitiškį Gediminą Lapinską, dulkių siurblys – šilutiškį Rimą Lydeikį, plaukų kirpimo mašinėlė – Mažaičių kaimo gyventoją Ramūną Mališauską, lygintuvas – rusniškę Audronę Montrimienę, vaflinės – pagėgiškį Bronių Ramanauską ir šilutiškę Odetą Tarasevičiūtę, antklodė – Kugelių kaimo gyventoją Darių Razecką, miegmaišis – šilgališkę Ernestą Rubežienę, kepsninė – Berciškės kaimo gyventoją Julijoną Žemgulienę.

Prizininkai neslėpė džiaugsmo, kad „Šilutės prekyba“ – šiuolaikiška, sėkmingai dirbanti mažmeninės prekybos įmonė, nepamiršta savo pirkėjų.

Primename, kad siekdama geriau tenkinti pirkėjų poreikius, pateikti prekių palankesnėmis kainomis, UAB „Šilutės prekyba“ priklauso didžiausiai mažmeninės prekybos įmonių grupei Baltijos šalyse „Aibė“. Pamario krašte šiai įmonei priklauso 24 parduotuvės, dirba 120 darbuotojų.


Straipsnio komentarai

JO2020-01-24
AR DAR DIRBA PENSININKE GALICINIENE , O NEDUOK DIEVE... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ema2020-01-17
Gerai kai pardavejos savo vyrus issiteaukia ale laimetojus???? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
SIMAS2020-01-17
MELAGIAI PARDUODA NEVEIKIANCIAS PREKES


Komentaras patinka Komentaras nepatinka
SIMAS2020-01-17
MELAGIAI PARDUODA NEVEIACIUS DAIKYUS Komentaras patinka Komentaras nepatinka