Garso kolonėlės pagal zodiaką: kas tik Jaučiams, o kas Liūtui?

2020-01-20

Garso kolonėlės dar niekada nesudarė tokio įspūdingo pasirinkimo, kokį sudaro šiandien, tad kiekvienas, kuris planuoja save pradžiuginti tokiu pirkiniu, turi gerai apgalvoti, ką pirkti, kam teikti pirmenybę, kad pinigai būtų investuoti tinkamai, o pirkinys – džiugintų ir po metų. Yra daug kriterijų pagal kuriuos galite rinktis garso kolonėles, o vienas iš jų – jūsų zodiako ženklas. Tad pats metas sužinoti, kas ir kam tinka.

Po Avino ženklu gimę žmonės tiesiog dievina naujoves ir netikėtumus, tad geriausias pasirinkimas jiems – bent kelių tipų garso kolonėlės, kad priklausomai nuo nuotaikos ar situacijos būtų galima pasirinkti tinkamiausias.

Ko gero, nėra kito tokio zodiako atstovo, kuris taip mėgsta prabangą bei klasiką, kaip Jautis. Todėl geriausias pasirinkimas šiems žmonėms – patrauklios, puošnios, stilingos, prabanga bei klasika alsuojančios garso kolonėlės, kurių kaina – ne pati mažiausia.

Nepastovieji Dvyniai vertina lengvumą, tad jiems puikiai tiks minimalistinio dizaino garso kolonėlės.

Vėžiai mėgsta laiko patikrintus ar net paveldėtus dalykus, todėl jiems geriausias pasirinkimas – skirti daug laiko garso kolonėlių išsirinkimui; nuodugniai susipažinti su kuo platesniu asortimentu ir tik tuomet išsirinkti gaminį, kuris tarnautų ilgai bei patikimai.

Liūtai, kaip ir Jaučiai mėgsta prabangą, tačiau jiems dar norisi ir spindesio, ryškumo, blizgesio. Tad šio ženklo atstovai tikrai neprašaus pro šalį pasirinkę ryškių spalvų garso kolonėles arba tokias kuriuos bus dekoruotos kristalais, blizgučiais, švies tamsoje.

Minimalizmą, nepriekaištingą švarą bei tvarką mėgstančios Mergelėms naudinga atkreipti dėmesį į baltos spalvos, minimalistinio dizaino, lengvas, mažai sveriančias garso kolonėles.

Apie Svarstykles dažnai sakoma, kad jos mėgsta estetiką, tačiau neturi nieko bendra su praktiškumu. Visgi būtų puiku, jei šio ženklo atstovai išmoktų pirmenybę teikti ne tik gražioms, bet ir ilgai bei patikimai galinčioms tarnauti garso kolonėlėms.

Sakoma, kad Skorpionas yra paslaptingiausias zodiako ženklas, tad, nieko keista, kad juos traukia tamsios spalvos, neaiškios formos bei neapibrėžtos linijos. Taigi, labai tikėtina, kad šio zodiako ženklo atstovai pasirinks įmantrios formos, tamsios spalvos garso kolonėles.

Šauliai yra vieni iš tų zodiako ženklo atstovų, kurie labai mėgsta keliauti ir neretai jų namų interjerą ar perkamus gaminius inspiruoja kitų šalių kultūra. Taigi, jei Šauliui pavyks surasti garso kolonėles, dekoruotas kitų šalių etniniais motyvais, šio zodiako atstovas labai apsidžiaugs.

Juodą spalvą mėgsta ir Ožiaragiai. Tiesa, jiems, kaip ir Jaučiams, nesvetimas prabangos bei klasikos skonis. Taigi, puikiai tiks juodos, klasikinio dizaino, prabanga alsuojančios kolonėlės.

Vandeniams, kaip ir Dvyniams tiks lengvo, minimalistinio stiliaus garso kolonėlės, o meniškos prigimties Žuvys pirmenybę turėtų teikti gausiai dekoruotoms garso kolonėlėms.

Visai nesvarbu, kuriam zodiako ženklui priklausote jūs – https://pigu.lt/lt/garso-koloneles  - gaminių pasirinkimas čia toks didelis, kad tinkamiausią sau ras kiekvienas.


Straipsnio komentarai

Aldona2020-01-22
tikra teisibė! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?