Ramutiškiai džiaugiasi sukurta jaukesne aplinka

2019-12-29, Bendruomenės informacija
Iš projekto lėšų buvo nupirkti indai, virduliai, stalo įrankiai, kurių itin trūko bendruomenei. Autorių nuotr.
Iš projekto lėšų buvo nupirkti indai, virduliai, stalo įrankiai, kurių itin trūko bendruomenei. Autorių nuotr.

Ramučių kaimo bendruomenė „Navata“ praėjusiai metais teikė projektą  „Puoselėjami bendruomenės namai – kelias į sėkmę“ ir jį įgyvendino.

Projektas teiktas Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimui Šilutės rajono savivaldybėje.

Bendruomeniškumas gimsta tik veiksme. Neabejojama - pagerinta bendruomenės erdvės infrastruktūra skatina ir didina veikimą išvien, suvienija iniciatyvą.

Projektas padėjo išspręsti problemą, mat bendruomenė neturėjo pakankamai indų, stalo įrankių, virdulių. Įsigijus reikiamus daiktus, bendruomenės namai pasidarė dar patrauklesni, nes viskas vienoje vietoje ir nereikia neštis bendruomenės nariams iš namų. Tai skatina dažniau susitikti bendruomenės narius, pasėdėti prie arbatos puodelio. Neabejojama, tai prisideda prie bendruomeniškumo skatinimo, kuris ypač reikšmingas užkertant kelią socialinei netvarkai.

Žmonės labiau džiaugsis savo bendruomenės namais. Projekto rezultatais naudojasi visi Ramučių kaimo ir aplinkinių kaimų gyventojai. Įvykdžius projektą bendruomenės nariai drauge aptarė projekto rezultatus.

Tokie projektai padeda bendruomenėms kurti jaukesnę bendruomenės namų aplinką ir yra labai reikalingi. Įgyvendintas projektas tenkina visų amžiaus grupių vietos gyventojų poreikius, prisideda prie socialinės sanglaudos, žmonių užimtumo, bendruomenės patrauklumo.

Sukurtais projekto rezultatais naudojasi su džiaugsmu visi vietos ir aplinkinių kaimų gyventojai, įskaitant jaunimą ir vaikus. Tai pagerina organizuojamų renginių kokybę.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?