Šilutės r. apklaustas vyras, kurį policija įtaria apšaudžius vaikus

2020-01-24

Šilutės policija apklausė vyrą, kuris galėjo apšaudyti vaikus. Tačiau sprendžiant iš policijos pranešimo, įvykio galėjo ir nebūti.

Policijos departamentas praneša, kad sausio 23 d. apie 11 val. 3 min. gautas pranešimas, jog Šilutės r., Traksėdžių kaime, vyras iš nenustatyto ginklo „galimai“ kelis kartus šovė į mažamečius (gimę 2012 m., 2009 m. ir 2012 m.).

vykio metu mažamečiai nesužaloti. Įtariamasis (gim. 1941 m.) apklaustas.

Policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Tačiau iš pranešimo matyti, kad pareigūnai kol kas patys nėra įsitikinę, jog vaikai iš tiesų buvo apšaudyti. Pranešime teigiama, kad incidentas įvyko tik „galimai“, ginklas nerastas, o ir pats įtariamasis tik apklaustas, bet apie tai, jog jis būtų uždarytas į areštinę, kaip daroma rimtų nusikaltimų atvejais, nepranešama. Įvykis tiriamas.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

..2020-01-24
keista istorija. panaši kaip ta kita istorija apie "galimai" dingusią mergaitę vilniuje. Kas įdomiausia ne pati istorija, bet kažkokią įdomi galingų plunksnų kalba kuri naudojama kad rašyti tokias fake news naujienas. Nu čia kažkas panašaus į anglų detektyvines noveles. Kur pasakojama kažkas nuo antro galo. Čia irgi kažkas panašaus. Tarsi pas juos yra pilna istorija, bet jie sulanksto tą popieriaus lapą po to iškarpo tarsi snaigių skyles, ir po to atsilankstę iš tų nuotrupų kas lieka nupasakoja. Ta kalba nemeluojanti bet šnekama taip kad nepasakoma nieko. Pvz ".. praneša kad sausio 23d. apie 11 val 03 min gautas pranešimas, kad..". Kaip ta policija gavo tą pranešimą? ar čia 112 skambutis? Ką reiškia "gautas"? Per kuriuos galus tas pranešimas gautas? Neaišku kas pranešė. Neaišku kada atsitiko "galimai" atsitikimas. Gal prieš savaitę. Įtariamasis tokio "garbaus" amžiaus, kur pas tokius seniūnijos krematorininkystės krosnių šaika jau iš anksto dežūruoja su gėlėmis, tam kad galėtų buožės gulėdami ant tų krosnių trinti savo taukuotus buožių pilvus su krematoriumų pelenais. O pas šitą senolį matot kiek dar parako parakinėje? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tadas2020-01-24
galimai buvo už ką. Dabar tie "vaikai" metasi į būrius ir bijok jų. Daužo langus,spardo mašinas. Matomai dėdė rimtas pasitaikė ir nesitaikstė su tais mažaisiais augančiais žūlikais Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02020-01-24
O ką tavo vaikai 8-11 metų daro lauke vidurnaktį? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
O2020-01-24
o siaube, jau vaikų nebegali išleis į lauką !!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?