Vyko pirmieji mokymai seniūnaičiams

2020-01-24, Komunikacijos skyriaus informacija
Seniūnaičiams mokymai surengti Savivaldybėje. Autorių nuotr.
Seniūnaičiams mokymai surengti Savivaldybėje. Autorių nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje sausio 14 d. pirmą kartą surengti specialūs mokymai naujos kadencijos seniūnaičiams. Šilutės rajono savivaldybėje išrinkti 66 seniūnaičiai.

Jiems Savivaldybėje organizuoti mokymai tema „Vietos demokratijos įgyvendinimas Lietuvos savivaldybėse: seniūnaičio vaidmuo“. Mokymus vedė Mykolo Riomerio universiteto profesorius dr. Saulius Nefas.

Susirinkusiuosius pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis ir administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. „Tikiuosi, kad visuomet rasite laiko toms problemoms, kurios atsiranda jūsų gyvenamojoje teritorijoje, spręsti. Taip pat tikiuosi ir glaudaus bendradarbiavimo. Juk svarbiausia, kad bendras darbas savivaldoje būtų našus ir duotų teigiamų rezultatų“, – kalbėjo meras.

Administracijos direktorius V. Pozingis pasidžiaugė, kad naujai išrinkti seniūnaičiai yra aktyvūs ir pakvietė drąsiai siūlyti savo idėjas bei kartu ieškoti kylančių problemų sprendimo būdų.


Straipsnio komentarai

.. @ Čirvų pikis2020-01-26
aš nežaidžiu. o tau čia žaidimas. tu iš anksto žinai visus atsakymus ir man pajausti "demokratijos" rūpesti pačiam išsirinkant vieną iš pateiktų variantų, "kortų" ir "kortelių" kad galėtum toliau žaisti klauskite daktarų grupuotės.. Kaip galvoji apie ką brexitinės invazijos geltoni krantai dainavo toje dainoje "kitoks pasaulis": Daiktus matai savo šviesoj. O jeigu viskas yra ne taip. Ir tu pasaulį regi atvirkščiai? Kiek dar nedaug suprantame mes.. Nu jisai prisipažino kad yra vienas iš mūsiškių ir bandė aiškinti kad "curb your enthusiasm". Nu kaip kad Carnegie įspėjamai dainavo apie "lakštingalas galvažudžius" gražiame dievų miške. Tad aš ne koziris ir ne džokeris ir net ne ta tuščia korta (blank cheque) kuri irgi būna budelių kaladėse. Todėl cžv gestapo buožės ir yra labai pavojingi kad jie turi tokį "apsidraudimą" ir galingas plunksnas, kur jie gali bet ką išdarinėti ir po to formintis ką tik nori toje kortoje. Va ir yra įdomu kad visos kortos yra tuščios pas juos išskyrus tiek kiek jūsų nuostabūs protai prisiprašo suterliojimų. Pas juos yra priklausomybės nuo azartinių žaidimų. Jiems reikalinga lenktynės (race). Jie racistai. Va čia ir negalima daryti klaidos kad jūs kažką suprantate apie racizmus ir amazing race. Nes panaudojant gegučių lizdų tiksėjimą lenktynės gali būti sugalvotos atvirkščiai. Nu pvz traukinys ant bėgių. Atrodo negali su nieko lenktyniauti. O pasirodo gali jeigu naudojamas sekimas, statistika ir svieto lyginimo metodai. pvz kokiu greičiu važiavo traukinys iš šilutės į klaipėdą šiandien? Ar greičiau negu vakar? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Čirvų pikis2020-01-26
o, ir vėl tu čia. Kur buvai prapuolęs? Baną gavai ar tiesiog komentarus trynė tavo ar pats buvau išėjęs atostogų? Taigi vėl pamatys, vėl šaudys prie sienos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
anais laikais2020-01-26
nugirdau pokalbį Karpatuose.
...iš kur?
Iš Vilniaus.
Ai...žinau...sostinė Ryga.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Sveikas sug..2020-01-25
niekur aš nebuvau išėjęs kad galėtum taip pavadinti. Kas liečia kryžiuočių buožes ir buožgalvaičius lietuvoje tai turėk omenyje kažkokias romos taborų keistenybes pvz:

https://translate.google.com/#view=home&op=translate&sl=en&tl=la&text=Lithuania

Matai mirties kalboje lietuva jau verčiasi kaip "romania". Lietuva kažkokioje atskaitos sistemoje jau skaitosi kaip rumunija.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
To.....2020-01-25
Sveikas sugrįžęs. Tikrai trūko tavęs šitoje pelkėje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ vėl2020-01-24
kas liečia kovojimo tai tu labai klysti. aš labai tolerantiškas, nediskriminuoju ir neskaldau nieko valdymo ar kitokiais tikslais. Lygybės laikai visi lygūs: net vėjo malūnai lygūs donkichotams, taip kaip laisvė lygi vergovei, karas lygus taikai, tt. Pagalvok apie pūtimą prieš vėja iš kitos pusės. Ne iš tos kur buožėms pučia storus pilvo apsirijus jautienos kepsnių ir palendricų, gulint ant krematoriumų krosnių ir trinant su nukrematorintų pelenais tuos savo taukuotus pilvus. Aš turiu omenyje lietuvių labai skurdžios nacionalinės virtuvės pasididžiavimo patiekalą - cepelinus ty dirižablius, kuriuos vėl pradėjo gaminti tarsi tai būtų kažkokią primirštą naujieną. Tarsi cepelininkai ir yra vėjas kuris visur pučia. Paimk labai įdomią raudoną vėliavą: https://en.wikipedia.org/wiki/USS_Akron dirižablį kuris sudužo kelis mėnesius prieš sudūžtant dariaus ir girėno lėktuvėliui. Kaip nekeista tas dirižablis buvo suprojektuotas kaip lėktuvnešis kuriame tokie dariaus ir girėno lėktuvėliai galėtų būti ne tik transportuojami, bet naudojami panašiai kaip ir žvaigždžių karų motininis laivas. Ką aš turiu omenyje? Kad dariaus ir girėno skrydžio nebuvo. Panašiai kaip nebuvo ir visos kitos istorijos. Geriausias darius ir girėnas kokį mes turime tai Paksas ir Lolašvili. Tad aš ir nepučiu prieš vėją jeigu to vėjo nėra. Kas čia žino gal viskas yra atvirkščiai kaip tose atgimėlių geltonų krantų apdainuotose vaivorykštinėse ozo gatvės karalystėse: Galbūt ne garsas skamba tyloj, o tyla garse, Ką apie tylą žinome mes?
Gal vėjo malūnai naudojami kad generuotų vėją? Kaip ta kruonio hidroakumuliacinė elektrinė
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vėl2020-01-24
apsireiškė Donkichotas...Su vėjo jėgainėmis sunkiau kovoti, nei su vėjo malūnais... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ W2020-01-24
Jeigu medicina "mūsų" tai ne medicina, bet mūsiškių daktarų grupuotės pajėgos. Nors šiais laikais kitokios medicinos ir nėra. Nu kaip ir to administracijos direktoriaus lupytės iš kurių byra kažkokios rūpužės. Ta kalba tokia keista keista tarsi su laiko mašina būtų nuplagijavęs iš komunistinio darbo laikraščio. Nu ką reiškia buožgalvaičiams užbrėžtas tikslas - reikalinga kad "bendras darbas savivaldoje būtų našus ir duotų teigiamų rezultatų"? Ką reiškia bendras darbas? Kuo skiriasi bendras darbas nuo kolektyvinio darbo ar komuninio darbo ar komunistinio darbo ar kibutzinio darbo, tt? Tik biški praskiestas su papilstymais iš tuščios smaluotų biudžetų pinigų plovimo suskilusios geldos į kiaurą smaluotų biudžetų pinigų suskilusią plovimo geldą. Kaip jis pamatuoja darbo rezultatų poliariškumą? Čia kalba eina apie kraujo grupes? Ką reiškia "našūs"? Buožės ir buožgalvaičiai užkraus baudžiauninkams kažkokią naštą? Gal kryžiuočiai prikals prie kryžiaus žiūrės kad nukryžiuotieji sutiktų tą užkrautą naštą išskėstomis rankomis. Tad ta beletristika apie darbą tai lygiai tas pats kas tas šūkis ant aušvico vartų "arbeit macht frei". Tik praskiesta biškutėlį. Tame ir esmė kad šituose kryžiaus žygiuose atliekant litvicidą daktarų grupuotė atlieka labai didelį vaidmenį. Nu dievų miško sanitarai. Vilkiniai vatnykai su baltais plonyčiais vatinukais nuaustais iš medvilnės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
W2020-01-24
Eine na maniau kad taškius jau užsilenkė i pasirodo grįžo iš komos. Reiskia musu medicina jega Komentaras patinka Komentaras nepatinka
gražiai skamba2020-01-24
,,Juk svarbiausia, kad bendras darbas savivaldoje būtų našus ir duotų teigiamų rezultatų“
Kažkas tame bendrame darbe dirba už pagyras, kažkas už atlyginimą, kurį padeda uždirbti norintys garbės.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-01-24
kas liečia žydinčius vienybėje buožes, buožgalvius, buožgalvaičius, atgimėlius, tt tai reikalinga turėti omenyje ir išorvelintą istoriją su kuria jie ateina kaip su įdomiu kardu. Bet tas kardas nėra statiškas. Jisai nuolat kinta, tarsi ta istorija pati rašosi, kaip kaleidoskopas kuris reaguoja į smalsų žiūrėtoją bandantį suprasti į ką čia reikalinga žiūrėti. Kažkas panašaus į LRyto reklamą kur vytis vietoje kardo neša galingą plunksną. Čia kalba eina apie labai įdomų paradoksą. Iš tarptautinės teisės pusės JAV ir tarptautinė bendruomenė nepripažino tarybų sąjungos okupacijos. Tai yra ir iš Rusijos ir iš JAV pusės žiūrint lietuva ir nebuvo okupuota. Jokio atgimimo ir sąjudžio nebuvo. Tai buvo reikalinga tam kad atgimėliai judėtojai galėtų atjudėti ir suvaidinti šitą spektaklį. Tad negalima atmesti ir prielaidos kad dėl to ir buvo vaidinamas ir visas tas šaltojo karo spektaklis. Tai yra tarybų sąjunga nesugriuvo 1991 metais, bet atgimė į tarybų sąjungą, kur kalbų tarimas (kalbos taryba), tarmių, dialektų, akcentų, tt sąjunga sustiprėjo ir važiavo toliau. Patys paskaitykit tas jų wikipediškas enciklopedijas. Per visą okupacijos laikotarpį lietuvos diplomatinės atstovybės veikė toliau tarsi nieko nebūtų atsitikę. Ką jos atstovavo? Savo vaizduotę? Tarsi lietuva yra kažkas visiškai kitkas. Ne valstybė, ne žmonės, tt. Tik kažkokie smaluotų biudžetų patvoriais lakstantys juodvarniai.
Kas liečia socialinio modelio statomas kažkokias nelygybės ir kastų "piramides" tai visų pirma yra žodininkystė, kuri visiškai neaišku kaip atsispindi tikrovėje. Tai ir yra kažkoks socialinis ir komunistinis darbas. Gyvulių fermos prižiūrėjimas. Tame ir esmė kad neaišku kokia paskirtis šito cirko.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-01-24
kaip keista. išrinko nežinia kas, nežinia kur, nežinia kam, nežinia ką, tt. Kas įdomiausia kad išrinktieji nežino demokratijos - nemokšos. jiems reikalingos pamokos kurias praveda kažkokie cžvistėliai su fiktyviomis tapatybėmis. Reikalinga mokinti kažkokios "vietos" demokratijos. Matyt CŽV gestapo buožgalvaičiai vaikšto švelniai kriuksėdami ir su stalininiais kumščiais rodo kur kieno vieta. Kas tie "seniūnaičiai" iš viso? Oficialius paaiškinimas iš trojos arklių kruvinų nasrų:

Jis atstovauja kiekvieno seniūnaitijos gyventojo interesus ir yra tarsi seniūno, bendruomenės ir kitų institucijų jungiamoji grandis. Seniūnaitis rūpinasi bendrijos kultūrine, sporto veikla, aplinka, bendrauja su gyventojais.

Matot lietuva ant tiek suskaldyta valdymo tikslais kad jau galima išsitraukti ir vergovės grandines. Reikalingi aukštai tupintiems ostapininkams kažkokie "bendrautojai" su gyventojais (ty su jais pačiais).
Komentaras patinka Komentaras nepatinka