Juknaičiuose šuo iškasė „bombą"

2020-01-24, „Šilokarčemos“ informacija
Šuo iškasė šį metalinį daiktą. L. Jagintavičienės nuotr.
Šuo iškasė šį metalinį daiktą. L. Jagintavičienės nuotr.

Sausio 11-osios popietę specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų. Jos skubėjo į Juknaičius, mat gyventojai pateikė pranešimą, kad šuo iškasė įtartiną metalinį daiktą.

Radinys, kuris gyventojams pasirodė, kad gali būti bomba, buvo iškastas ir padėtas ant stalo. Įvykio vieta aptverta stop juosta. Čia budėjo medikai, policijos pareigūnai ir ugniagesiai-gelbėtojai.

Į vietą atskubėjus išminuotojams, paaiškėjo, kad radinys nėra joks sprogmuo. Šalia gyvenantys žmonėms pranešta, kad pavojaus nėra.


Straipsnio komentarai

as2020-02-10
Šaunuoliai šunys Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Klausimas2020-01-25
Koks barbaras nupjove medziu (liepu) sakas Saugose ir paliko baslius? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-01-24
nepatingėjo nuvažiuoti korespondentai į vietą, bet tingėjo nufotografuoti įvykio "kaltininką". Gal ne dėl to kad patingėjo, bet neleido? Užteks jums ir poros žodžių. Kam tie tūkstančio ir vienos nakties pasakų žodžių verti paveiksliukai. Matot gal ta "bomba" kažkas tokio keisto kad yra pavojinga kažkam kitaip. Nu gal pati istorija yra bomba, jeigu jau čia atsibrexitinusiems cžvistėliams atrodo kažkas. Tad ta istorija jeigu nėra paveiksliuko tai yra tarsi akmeninė malūno siena, kur geltonosios spaudos priespaudos girnos sumalė kažkokių susiporavusių gaidelių vežiojamus žirnius. Kodėl biblijoje įspėjama kad neberkit kiaulėms perlų? Čia ne dėl to kad gali ant altoriaus užsilipti. Kas jeigu kiaulės ant visų altorių žviegia užsiliupusios vien atgimėlių kiaulės? Prisimenate tą pasaką apie karalaitę ant žirnio? Jeigu ta karalaitė kriuksinti tai ne žirnio forma, bet kvapas ir trukdė tai kriuksaitei miegoti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?