Šilutėje – vaikų regbio fiesta

2020-01-21, Austėja Minkevičiūtė, regbio klubo „Klaipėdos kovas“ Šilutės filialo vadovė-trenerė
Regbis – azartinis, užkrečiantis žaidimas. Daug įspūdžių palikusi regbio fiesta patiko vaikams bei jų tėveliams, o toks ir buvo šventės organizatorių tikslas.
Regbis – azartinis, užkrečiantis žaidimas. Daug įspūdžių palikusi regbio fiesta patiko vaikams bei jų tėveliams, o toks ir buvo šventės organizatorių tikslas.

Uostamiesčio regbio klubo „Klaipėdos kovas“ Šilutės filialas trečius metus paeiliui Šilutėje surengė vaikų regbio 19 komandų šventę, kurioje Vydūno gimnazijos sporto salėje su regbio kamuoliu dūko daugiau kaip 130 mažųjų šios sporto šakos gerbėjų.

Vaikų regbio fiesta vyko sausio 12 dieną. Unikaliame renginyje dalyvavo 19 komandų iš Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Telšių, Plungės, Jurbarko, Šilutės. Mūsų rajonui atstovavo dvi pagrindinės komandos (trenerė Austėja Minkevičiūtė) ir dvi naujai suburtos Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mažųjų regbininkų ekipos, treniruojamos sporto entuziastės Vilijos Parnarauskienės.

Pastarosios nuomone, renginys pavyko, nes vaikų energijos ir gerų emocijų netrūko, būta nemažai veiksmo, pergalių ir karčių pralaimėjimų. Trenerė labai dėkinga Šilutės rajono savivaldybei už suteiktą paramą, taip pat Daivai Žebelienei, „Pamario kepyklos“ šefei už įsteigtus saldžius prizus visoms komandoms. Prie renginio sėkmės, bendros džiugios nuotaikos prisidėjo ir vaikų tėveliai, kurie tą dieną negailėjo nei jėgų, nei laiko, kad tik viskas vyktų sklandžiai, gražiai. Žinoma, vaikai varžydamiesi jaudinosi, bet parodė tikrą regbininkų charakterį kovodami prieš stipresnius.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?