Žirgų ir raitelių duetai varžėsi dvi dienas

2020-01-23, Juknaičių žirgų sporto klubo informacija

Pozingių kaime, Klaipėdos rajone, žirgų konkūrų varžybos vyko net dvi dienas. Savo jėgas galėjo išbandyti ir tvirtai sėdintys balne, ir pradedantieji.

Įvairaus aukščio kliūtis bandė įveikti daugybė raitelių ir žirgų duetų iš įvairių vietovių. Savo jėgas išbandė ir Juknaičių žirgų sporto klubo, Šilutės sporto klubo bei klubo „Rusnės žirgai“  raiteliai. Šilutiškių rezultatai džiugino.

Pirmąją dieną surengtoje šventėje vaikams pirmiausia varžytasi  kartelių konkūre. Puikiai žirgą valdė Šilutės sporto mokyklos auklėtinės Akvilė Pauparytė ir Lukrecija Lučinskaitė. Nors šios rungties visi dalyviai buvo apdovanoti, tačiau jautėsi, kad šios mergaitės užduotį atliko bene geriausiai. Tiesa, jaunosios raitelės balne – mažiau nei vienerius metus, o šios varžybos joms buvo pirmosios. Jų treneris Gedmantas Grygelis džiaugėsi, kad mergaitės stengėsi viską atlikti drąsiai nors labai jaudinosi.

Tądien fortūna šypsojosi ir kitoms jų kolegėms. Dviejų fazių konkūre, kuomet kartelės kilsteltos iki 60 cm aukščio, puikiai pasirodė ir pergalę šventė Vėjūnė Lukošiūtė su Žuvėdra. Skaistė Bendoriūtė su minėtu žirgeliu džiaugėsi trečiąja vieta.

Kitą dieną vėl vyko kovos. Konkūre, kurio kartelių aukštis iki 80 centimetrų, pergalę šventė klubo „Rusnės žirgai“ raitelė Austėja Bumblauskaitė su Kadriliu. Juknaitiškės V. Lukošiūtė su Žuvėdra iškovojo antrą vietą, o S. Bendoriūtė – trečią.

Karteles kilstelėjus dar 10 centimetrų, savo jėgas išbandė vėl ne viena dešimtis duetų. Čia niekam nepavyko įveikti rusniškių dueto. Raitelė Evelina Brazdeikytė su Babrungu šventė pergalę. Juknaičių žirgų sporto klubo raitelė Lijana Jagintavičienė su Rosara užėmė 4 vietą, o V. Lukošiūtė su Žuvėdra liko penktos.

Varžybos puikiai organizuotos. Suteikė daug gerų emocijų visiems dalyvavusiems. Klubo „Rusnės žirgai“ vadovė Laima Ciparienė ir komanda džiaugėsi, kad pavyko puikiai suorganizuoti žirginio sporto šventę.


Straipsnio komentarai

..2020-01-24
turėtų būti gėda jodinėti ant svetimų nugarų. čia toks grynai buožių "sportas". arklys viską padaro, o ant nugaros tupintis buožė pasiima visus žydinčių vienybėje žiedų ir saldžių vaisių medalius, nes čia buožės nuopelnai - atseit buožė "valdė" gerai kai arklys šoko ir bėgo.. Be buožės arklys kaip be rankų. Kaip su begalviu raiteliu. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?