Katyčiuose vilkikas nulėkė nuo kelio

2020-01-24, „Šilokarčemos“ informacija
Vilkiko krovinys – pašarai gyvuliams. J. Lukošaičio nuotr.
Vilkiko krovinys – pašarai gyvuliams. J. Lukošaičio nuotr.

Sausio 20-ąją, apie 10 val. 30 min., nelaimingai kelionė baigėsi vilkikui Versmininkų kaimo ribose, Katyčių seniūnijoje.

Sunkvežimį vairavo ūkininkas iš Šilalės. Versmininkų kaime, Katyčių link. jis lenkė kitą transporto priemonę. Padarius manevrą, per daug užvažiavo ant kelkraščio, kuris buvo šlapias ir nėra sutvirtintas. Vilkikas nuslydo ant šono.

Laimei, kad vairuotojas nevažiavo dideliu greičiu. Todėl atsipirko tik rankos sumušimu. Jo krovinys – pašarai gyvuliams. Juos teko perkrauti į kitą transporto priemonę, kad būtų galima vilkiką ištraukti iš griovio.

 

 


Straipsnio komentarai

.. @ Patrulis2020-01-25
neskubėk būti pirmas. kuo skiriasi vilkas nuo vilkiko? kuo skirasi miestas nuo naumiesčio? kuo skiriasi sėda nuo sėdiko? kuo skiriasi sėda nuo nausėdos? Kodėl sakoma jeigu bijai vilko tai neik į mišką. Ką reiškia neiti į mišką? Apeiti ratu mišką? Aplenkti mišką nemetant kažkokio kelio dėl takelio? Kitas reikalas jeigu kalbame ne tik apie miškus bet apie dievų miškus. Kur baigiasi medžiai ir prasideda miškas? Tai yra jeigu yra ne miškas gal tai vis tiek miškas? pvz šilutės miestas tai tik didelė proskyna? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patrulis2020-01-25
Ten du dviračiai vos prasilenkia, o tik beraziumiai su furomis skraido per griovius .... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?