„Žalgirio“ dubleriai nepasipriešino S. Serapino tempiamai „Šilutei“

2020-01-31
Nuotr.: V. Kuralavičius
Kauno „Žalgirio-2“ (14-16) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose 64:86 (11:21, 21:24, 17:21, 17:20) nusileidę „Šilutės“ (20-9) klubui. Arvydo Gronskio auklėtiniams tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje krito į duobę, kai „Šilutė“ įgijo dviženklę persvarą – 21:11. Nuo šios akimirkos pirmavę šilutiškiai lemiamą ketvirtį pradėjo 8 taškais be atsako ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus – 74:47.

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Simonas Serapinas, kuris per 24 minutes, pelnė 24 taškus (1/1 dvit., 6/10 trit., 4/6 baud. met.) taip pat perėmė du kamuolius, tiek pat kartų pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Taškų nepelnęs jo komandos draugas Linas Lekavičius susitikimą baigė net su 19 naudingumo balų, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs ir perėmęs po 6 kamuolius.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 11, Erikas Venskus 9 (7 atk. kam.), Dominykas Stenionis (5 kld.), Laurynas Vaištaras ir Giedrius Bergaudas po 8.

„Šilutė“: Simonas Serapinas (6/10 trit.) ir Omaras Alstonas po 24 (8 atk. kam.), Byronas Sanfordas 11, .... Linas Lekavičius 0 (19 naud. bal., 10 rez. perd., 6 atk. kam., 6 per. kam.).