Nuo aukšto namo stogo teko nukelti senolį

2015-02-06, „Šilokarčemos“ informacija

Vasario 3 d., antradienį,  popiet neįprastas subruzdimas Saugų gyvenvietėje patraukė pravažiuojančių automobilių vairuotojų žvilgsnius. Ant aukšto namo metalinio šlaitinio stogo gulėjo žmogus, o apačioje ieškodami pagalbos blaškėsi būrys žmonių. Netrukus sumaištį apramino atvykę Saugų ugniagesiai. Jie skubiai pastatė kopėčias prie trijų aukštų namo stogo, nuo kurio slydo žmogus.

Užlipę gelbėtojai prisirišo jėgas beprarandantį garbaus amžiaus „alpinistą“. Netrukus atskubėjo ugniagesių pastiprinimas iš Šilutės ir medikai. Ištiesus dar vienas kopėčias žmogus nuo stogo sėkmingai nulaipintas ir perduotas medikams.

Drąsuolio žmona teigė, kad jos 83 metų vyras ant stogo kabarojosi ne kartą. Tai anteną pasukinėti, tai kaminą išsivalyti. Senjoras, nepaisydamas savo garbaus amžiaus, lipo taip aukštai, kur ne kiekvienas jaunas žmogus išdrįstu. Užsikoręs iki metalinio kraigo jis keturpėsčias, nesinaudodamas jokiomis saugos priemonėmis, nukėblindavo iki stogo krašto ir pasukęs reikiama kryptimi anteną lipdavo žemyn. Tik šįkart buvo slidu. Nuslydęs nuo kraigo jis vos spėjo įsikibti į stogo kraštą ir prisišaukti pagalbos.

Anot pašiurpusių kaimynų, jie nuplėš anteną, kad ši neprišauktų nelaimės.

 

 


Straipsnio komentarai

Filosofas2015-02-17
Nutikus nelaimei bijociau skambinti gelbėtojams, nes suvaziuos pulkas korespondentu ir isviesins mano nelaime ant viso svieto. Man atrodo jau yra perzenkta riba. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
"2015-02-06
Saunuolis! Gyvenime viska reikia isbandyti Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?