Šilutiškiai neliko abejingi Martyno svajonei

2014-06-04, „Šilokarčemos" informacija

Gegužės 31 d., šeštadienį, Šilutės miesto šventės metu,  Šilutės rajono bendruomenės organizavo gerumo ir vilties akciją „Padėkime išsipildyti Martyno svajonei“. Šios akcijos tikslas - padėti Pagėgių savivaldybėje, Mociškių kaime, gyvenančiam Martynui Giruliui išpildyti didžiausią gyvenimo svajonę – turėti nors vieną veiksnią ranką ir įgyti bent dalelę savarankiškumo, laisvės.

Priminsime, sunkia liga - artrogripoze - nuo vaikystės sergantis vaikinas nevaldo abiejų rankų, negali pasirūpinti savimi. Vienintelė paguoda - dieną naktį Martyną globojanti mama, artimųjų ir eilinių žmonių parama, bei palaikymas.
 
Vaikinas liepos mėnesį ruošiasi išvykti į Austriją. Tuomet jam bus uždėta bandomoji bioninė ranka.  Po to vyks adaptacinis periodas, po kurio Martynas dar kartą važiuos į Austriją ir tuomet jam gydytojai uždės taip laukiamą, išsvajotą, tikrąją bioninę ranką.
 
Miesto šventės metu gerumo, vilties ir labdaros akciją surengusios Šilutės rajono bendruomenės bent iš dalies siekė prisidėti prie M. Girulio svajonės išsipildymo. Ne paslaptis, kad kiekvienas paaukotas litas šiuo metu stebuklo laukiančiam Martynui ir jo mamai yra neįkainojamos vertės.

Viltis, tikėjimas ir laukimas yra tai, kuo šiuo metu gyvena Martynas ir jo mama.

Šilutiškiai niekad nebuvo abejingi
 
Pasibaigus gerumo ir vilties akcijai kalbinta Martyno mama neslėpė nuoširdaus dėkingumo ir sakė, jog Šilutės krašto gyventojai niekada nebuvo abejingi kovai su sūnaus negalia.

Akcijos metu „Bendruomenių uoste“ buvo sulaukta nemažai šilutiškių. Dalis akcijai paaukojusiųjų pirko rankdarbius, knygas, leidinius, kiti aukojo nieko neįsigydami, o vedami vien noro padėti. Visi akcijos metu surinkti pinigai paskirti Martyno Girulio paramos fondui.

Akcijos organizatorius labiausiai nustebino paprasti Šilutės krašto žmonės, jų vienybė ir neabejingumas svetimo nelaimei. Vėliau paaiškėjo, kad gerumo suvienyti šilutiškiai ir miesto svečiai suaukojo kiek daugiau nei 4 000 Lt.
 
Nuoširdi padėka
 
Už šilutiškių nuoširdumą, atjautą bei palaikymą Šilutės rajono bendruomenių sąjunga dėkoja visiems, prisidėjusiesiems prie paramos akcijos.
 
„Dėkojame už pagalbą organizuojant akciją ir informacijos viešinimą Šilutės rajono savivaldybės administracijai, direktoriui Tomui Budrikiui, Šilutės muziejaus direktorei Rozai Šikšnienei ir rajono žiniasklaidai.
 
Dėkojame visoms rajono bendruomenėms, kurios taip pat nuoširdžiai prisidėjo prie akcijos organizavimo, aukojo savo sukurtus dirbinius, parėmė savomis lėšomis.

Norime pasidžiaugti Usėnų seniūnijos gyventojų  vienybe, kurie, kartu su Usėnų bendruomene, mokykla bei seniūnija, tarsi bitutės į gerumo korį aukojo paramos lėšas. Jų indėlis maloniai nustebino visus akcijos dalyvius. Ne mažiau akcijos aktyviomis dalyvėmis buvo Katyčių, „Saugų artuma“, „Mingės kaimo grožis“, Stubrių, Pempiškių, Traksėdžių, „Rusnės šeima“, Kintų, Degučių bendruomenės, „Pamario delta“ bei Degučių jaunimo „Jaunatis“ organizacijos.
 
Neabejingi į mūsų kreipimąsi buvo ir kraštiečių išrinkti Seimo nariai. Nuoširdžiai dėkojame Seimo Pirmininko pavaduotojui Kęstui Komskiui, Seimo nariams Artūrui Skardžiui ir Remigijui Žemaitaičiui, taip pat  rajono Tarybos nariams bei ištikimiesiems bendruomenių draugams  - rajono seniūnijų seniūnams.

Už paaukotas lėšas labai dėkojame ir rajone veikiančioms įmonėms bei jų savininkams: UAB „Neringos kelias“, (direktorė Toma Dubauskienė) , UAB „Litorina“ (vadovas Arūnas Gečas) ir kitiems verslininkams.
 
Didžiulės pagarbos, nuoširdžių padėkų ir Martyno šypsenos nusipelnė visi geros valios bei širdies šilutiškiai, kurių buvo labai daug tiek tarp jaunų, tiek tarp sulaukusių garbaus amžiaus.
 
Dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie Martyno svajonės išsipildymo, nuoširdus AČIŪ Jums už ištiestą gerumo ranką.“
 
Martynas ir jo artimieji taip pat prisideda prie šios padėkos ir taria nuoširdžius dėkingumo žodžius.
 
Iki visiškos Martyno svajonės išsipildymo laiko liko tiek nedaug, o kartu ir daug, nes lėšų dar nepakanka.

Tie, kurie negalėjote arba neturėjote galimybių aplankyti akcijos Šilutės miesto šventės metu, dar galite prisidėti prie Martyno svajonės išsipildymo. Jums tereikia pervesti aukojamą sumą į Martyno Girulio paramos fondą:
 
Banko sąskaita – LT797300010130920989
 Bankas – Swedbank AB Fondo kodas – 302744171
 
NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?