Gardame dėkota už gerumą ir rūpestį

2020-02-03, „Šilokarčemos“ informacija
Naujasis Gardamo klebonas Raimondas Jonauskas ir Gardamo seniūnė Birutė Pocevičienė. L. Jagintavičienės nuotr.
Naujasis Gardamo klebonas Raimondas Jonauskas ir Gardamo seniūnė Birutė Pocevičienė. L. Jagintavičienės nuotr.
Gražią tradiciją puoselėja Gardamo seniūnija – kasmet, apsisukus laiko ratui, rengia „Padėkos vakarą“, kurio metu padėkoja seniūnijos aktyvistams ir rėmėjams.

Nepamiršta padėkoti

Pirmiausia  tylos minute pagerbtas anapilin išėjęs Gardamo klebonas Antanas Gylys. 

Visus susirinkusiuosius sveikino Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Perdavęs linkėjimus priminė, kad svečiu Gardame nesijaučia, mat jis - šios bendruomenės draugas.

Naujas Gardamo klebonas Raimondas Jonauskas džiaugėsi bendruomenės aktyvumu ir teigė, kad tikisi, jog ras bendrą kalbą su tikinčiaisiais seniūnijoje.

Gardamo seniūnija gyvena draugiškai. Tai  buvo galima pasakyti penktadienio vakarą, kuriame gausiai susirinko besišypsantys žmonės.

„Gerumas reiškia padėti kitam, net jeigu tai reikalauja pasiaukojimo. Kyla retorinis klausimas - ar mes būsime geri, jei nė trupučio nesiaukosime? Turbūt, kad to nepakaks. Kodėl aš pradėjau kalbėti apie aukojimą? Todėl, kad kiekvienais metais,  apsisukus metų tėkmei, mes visada susirenkame pasakyti ačiū tiems, kurie aukoja savo skubančiame gyvenime du brangiausius dalykus, tai - laiką ir, žinoma, pinigus. Nebijokime pasakyti - pinigus. Būkime atviri vienas kitam - be jų niekas nevyksta. Maždaug prieš 2000 metų graikų filosofas Sokratas įspėjo: „Saugokis bevaisio užimto gyvenimo“. Šiandien mums gali atrodyti, kad neturime laiko padėkoti žmonėms, kurie rūpinasi išskirtiniu grožiu, išskirtine idėja. Kai gerumas tampa natūralia gyvenimo dalimi, mums nereikia stabtelėti ir pamąstyti, kaip būti gerais ir ar verta visa tai daryti. Kiekvienas turime skirtingų gebėjimų ir galimybių. Iššūkis – panaudoti turimas žinias ir įgūdžius, kad patenkintume aplinkui mus esančiųjų poreikius“, - kalbėjo renginio vedėja Lina Balčiauskienė.

Geradarių ir darbštuolių daug

Tuoj įvyko padėkų ceremonija tiems, kurie prisidėjo prie Gardamo miestelio šventės „Kai susieina kaimynai“ puoselėjimo ir išskirtinio įvaizdžio kūrimo. Visi žingsniavo į sceną raudonu kilimu.

Pirmiausia seniūnės Birutės Pocevičienės žodžiai ačiū skirti seniūnijos seniūnaičiams ir bendruomenių pirmininkams. Tai seniūnaičiams: Gardamo - Gintarui Šarkai, Ramučių k. - Daliai Minkevičienei, Meškinės k. - Rasai Ragelskienei, Šylių k. - Arūnui Lileikiui , Bliudsukių k. - Arūnui Kiudžiui, Žakainių k. - Sigitui Jakštui. Ramučių kaimo bendruomenės „Navata“ pirmininkei Lijanai Jagintavičienei, Šylių kaimo bendruomenės „Švylys“ pirmininkui Arūnui Juozui Useliui, Bliudsukių bendruomenės pirmininkei Rasai Mcdonald.

Ačiū ištartas gausiam būriui rėmėjų - Šilutės rajono savivaldybei, Šilutės kredito unijai, UAB „Tima“, UAB „Remdeta“, Rasai ir Gintarui Šarkams, Laimai ir Stanislovui Jonikaičiams, Rasai ir Jonui Mikučiams, Anatolijai ir Kęstučiui Mockams, Vaidutei ir Vaidui Paldauskams, Audronei Ir Zenonui Vilkiams, Vidai ir Zenonui Vingiams, Vaidai ir Rimui Jurjonams, Ligitai ir Vilmantui Šikšniams, Zitai ir Vladui Budrikams, Lilijai ir Kęstutučiui Andrijauskams, Virginijai ir Gintautui Oželiams, Daliai ir Stasiui Jurjonams, Genei Ir Algiui Andrijauskams, Birutei ir Sikstui Noreikams, Renatai ir Egidijui Kiudžiams, Ramunei ir Raimondui Andrijauskams, Gražinai ir Gintarui Šertvyčiams, Jūratei ir Linui Mockams, Elenai ir Juozui Radžiams, Linui Žvirbliui ir Dianai Formanikaitei, Linai ir Mindaugui Balčiauskams, Vytautui Pocevičiui.

Taigi, geradarių ir darbštuolių seniūnijoje netrūksta. Tikimasi, kad kaimyniškas vakaras įkvėpė ir tolesniems geriems darbams.

Savo dainas dovanojo vakaro svečiai - Tauragės kultūros rūmų kvintetas, vadovaujamas Arūno Rakevičiaus. Visus tiesiog įkaitino atlikėjai iš Klaipėdos - „Holiday“.


Straipsnio komentarai

.. @ Aš2020-02-04
nėra svarbu. užtenka kad supratai kad trina, bet turi susiprasti kad visi tie komentarai žiniasklaidoje, forumai, socialiniai tinklai, tt nors "oficialiai" iš karinių operacijų pusės ir skaitosi kaip beširdžio proto karo laukas, bet kaip tai veikia tikroveje niekas nieko ir nežino. Beširdžio proto nes jie naudoja tokį išsireiškimą "hearts and minds". Nu tarsi protas atskirtas nuo širdies, nebent kalba eina apie kitokius pragariškus žaidimukus naudojant - čirvus, būgnus, kryžius, vynus, tt. Nu čia gal labiau žvejyba. Kometaro tuščias laukas tai kaip jaukas. Nu žinai geltonosios spaudos priespaudos straipsniai rašomi labai trafaretiškai, bet jie "fake news" ne todėl. Nu tuose trafaretiniuose straipsniuose tie beraščiai kiborgai nors ir išdėsto viską ką turi išdėstyti be klaidų ir skalndžiai ir vaizdžiai ir su daug perkeltinių prasmių, bet vis tiek būna daug skylių. Tie straipsniai tarsi kažkokie driskių labdarinių škarmalai, nes tiek kartų jau naudoti praeityje. Komentaras tarsi progra skaitytojui "užpildyti" ir "užlopyti" kažkokias skyles. Bet tame ir esmė kad tai darydamas tu ir išsiduodi kad nesupranti ir nematai kas čia per šlykščios vėžį sukeliančios šundaktarysčių nesamonės. Visur visokios atvirkštinės logikos. Jeigu tu kimbi ant tuščio kabliuko vadinasi tau ir trūksta tuštumos. Tu turi kažko per daug. žuvėjų kraštas. Ar tai kraštas kuriame žuvys kelia vėją? Gal žuvę kelia vėją? Gal žuvę ir vaikšto? Gal visas žuvusiųjų kraštas tik ruošiasi kažkur eiti? Gal namo? Misija sibiras? Jugi ten irgi jau kiek metų tvarkosi kažkokias savo dėl savęs matyt pasidėtas ar tik dabar pasidedamas pagalves kapuose. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2020-02-04
Kodėl trina komentarus? Gal jie ir negražus, bet jei juos pašalina noriai tikėti kad jie teisingi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-03
čia lygiai ta pati daina kaip amerikoje su "thanksgiving". Iškrematorino kryžiuočiai visus vietinius ir dabar žydi vieni vienybėje misionieriai raškydami saldžius litvicido vaisius. Čia yra labai įdomūs reiškiniai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Ponas Binas is Gardamo2020-02-03
Ivardijot greitineles o paprasti zmones liko antram plane Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Zenius2020-02-03
Antano joks kunigas ne pakeis kad ir butu pats viskupas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-03
kas pas tą vyrą juodais drabužiais kaklo srityję toks baltas kvadračiukas? Jeigu būtų geltonas tai galvočiau kempiniukas. Tarsi smaluotis būtų atsikandęs uždrausto vaisiaus ir įstrigo gerklėje. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2020-02-03
Nuoširdų ir suprantantį žmogų gavote kleboną ,tad mylėkite ir sutarsite. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kolia2020-02-03
sparciai senstanti seniunija uzkampiu uzkampis vargas daugiau nieko Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?