Anūkai ir du proanūkiai praskaidrina senjoro kasdienybę

2020-01-31, Parengta pagal Komunikacijos skyriaus informaciją
K. Nausėda susirinkusiems papasakojo savo gyvenimo istoriją. Silute.lt nuotr.
K. Nausėda susirinkusiems papasakojo savo gyvenimo istoriją. Silute.lt nuotr.

Gražus jubiliejus pasibeldė į gardamiškio Klemenso Nausėdos namų duris. Jubiliatas neslėpė jaudulio, sulaukęs gausaus būrio sveikintojų.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė bei Administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjas sausio 22 d. apsilankė Gardamo seniūnijoje gyvenančio K. Nausėdos namuose. Čia senjorą pasveikino su 90-uoju jubiliejumi.

Visiems susirinkusiems jis papasakojo savo gyvenimo istoriją. Užaugo jis netoli savo dabartinių namų Rimženčių kaime. Šeima buvusi labai gausi – tėvai susilaukė net 11 vaikų. Deja, laikmetis buvo negailestingas. Užaugo iš jų tik septyni.

„Nors nebuvo lengva, tačiau tėvai visada dirbo ir labai stengėsi. Todėl dabar aš, nepaisant visko, prisimenu linksmą vaikystę“, – kalbėjo Klemensas. Rimženčių pradinėje mokykloje jis baigė 4 skyrius. Dar paaugliu būdamas pradėjo dirbti, teko jam tarnauti ir armijoje. Ketverius metus statė namus Maskvoje, o po armijos dar išvažiavo kasti anglių į Donbasą.

Lietuvoje didžiąją savo gyvenimo dalį praleido dirbdamas Jonaičių tarybiniame ūkyje, darbavosi ir miškų ūkyje.

Pasidomėjome, o kokių Klemensas pomėgių turėjo. Pasirodo, jubiliatas aktyviai domėjosi sveika gyvensena, maisto derinimu, daug bėgiodavo. Taip pat jis buvo medžiotojas, o vietiniai jį prisimena kaip puikų bažnyčios choristą, giedotoją.

Dabar, anot Klemenso, jis gyvena dėl savęs ir džiaugiasi vaikų bei anūkų dėmesiu. Sūnūs Arūnas ir Linas labai rūpinasi tėvu, o 5 anūkai ir du proanūkiai praskaidrina senjoro kasdienybę.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?