Renkuosi estafetes, o ne cigaretes

2020-02-03, Tauragės AVPK inforamcija

Siekiant paauglių nusikalstamumo prevencijos veiksmingumo, bei jų užimtumo aktyvinimo, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė kartu su sporto mokytojais, 2020 m. sausio 29 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje, suorganizavo 5 - 6 klasių mokiniams sportines varžybas „Renkuosi estafetes, o ne cigaretes“.

Mokiniai, užsiimdami sportine veikla didina savo užimtumą, ugdosi asmenines savybes, kaip savarankiškumą, ištvermę, atsakomybę, taip pat skatinami siekti savo tikslų. Šių varžybų tikslas, kad vaikai būtų užimti tikslinga veikla, skatinami savirealizacijai, nusikalstamos veiklos prevencijai.

Estafetėse nenugalimi buvo ir I vietą iškovojo 6a klasės komanda, II vietą laimėjo 5b klasė, III vietą 5a klasės komanda. Komandos apdovanotos policijos įsteigtomis taurėmis.

Po varžybų visų veiduose tvyrojo didelė šypsena. Diskutuojant apie rūkymo žalą, visi vieningai nutarė, geriau rinktis sportą, o ne cigaretes.


Straipsnio komentarai

..2020-02-03
kitas nelogiškumas yra prielaidoje kad sportininkai nerūko. Yra visiškai kitaip. Ir geria ir rūko ir narkošinasi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-03
bet argi taip galima tyčiotis iš vaikų. organizuoja rinkimus ir vienas iš dviejų duodamų pasirinkti variantų yra mirtis. Turėtų tokio varianto iš viso vaikams nesiūlyti rinktis. Mažam vaiku tai labai aišku, kad rūkyti cigaretės tai kažkokia beprotybė. Ir kas čia kaltas kad tie vaikai paauga ir jiems pasidaro nebeaišku tai kas būdavo aišku kaip diena ir naktis? Tarsi raitelis be galvos, kuriam iš naujo reikia viską mokintis. Nu vaikai gimsta daug ką mokėdami ir žinodami, bet kažkas tas žinias kaip kokius nemokamus saldainiukus atima. Pvz visi vaikai gimsta modėdami ir plaukti, bet kažkodėl tos žinios matyt yra kitokios, nes nešiojamos ant pečių. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?