Šilutėje: nekilnojamo turto augimas ir dešimtmetį neregėti namų pardavimai

2020-02-06, Registrų centro informacija
Šilutės rajono savivaldybėje NT rinka išsiskyrė namų pardavimais.
Šilutės rajono savivaldybėje NT rinka išsiskyrė namų pardavimais.

Praėję metai Šilutės krašte pasižymėjo itin sparčiu nekilnojamojo turto rinkos augimu, o susumavus visus per metus parduotus gyvenamuosius namus pastebėta, kad tokių pardavimų kiekių šiame krašte nebuvo jau mažiausiai dešimtmetį, pastebi NT sandorių rinkos duomenis apibendrinęs Registrų centras.

„Šiandien jau drąsiai galime teigti, kad NT sandorių rinka 2019 metais visoje Lietuvoje pademonstravo išskirtinius ir seniai matytus skaičius. Įregistruotų butų, gyvenamųjų namų ir žemės sklypų sandorių skaičius praėjusiais metais buvo didžiausias per pastarąjį dešimtmetį. Ypatingai džiugu augimą matyti ne tik didžiausiuose šalies miestuose, tačiau ir šalies regionuose“,  – apibendrindamas NT sandorių rinkos duomenis sako Registrų centro Duomenų atvėrimo skyriaus vadovas Paulius Rudzkis.

Visoje Lietuvoje per 2019 metus įregistruota per 134 tūkst. pirkimo-pardavimo sandoriais perleistų įvairių rūšių NT objektų, arba 7 proc. daugiau nei 2018 metais (125 tūkst.), tarp jų beveik 36 tūkst. butų (5 proc. daugiau nei užpernai) ir beveik 12 tūkst. individualių gyvenamųjų namų (8 proc. daugiau).

Šilutės rajono savivaldybėje NT rinka išsiskyrė namų pardavimais. Čia pernai parduota beveik 140 gyvenamųjų namų – daugiausia nei per bet kuriuos kitus metus pastarąjį dešimtmetį. Metinis pardavimų augimo tempas ne ką mažiau įspūdingas – net 15 procentų. Be to, Šilutėje ir aplinkiniuose miesteliuose savininkus pakeitė ir beveik 356 butų, arba vos penkiais mažiau nei ankstesniais metais.

Registrų centras yra pirminis duomenų šaltinis, galintis pateikti objektyvią ir aktualią informaciją apie šalies NT tendencijas, verslo aplinką. Tiriant Lietuvos NT rinkos aktyvumą, apibendrinami NT sandorių duomenys, kuriems priskiriamas pirkimas iš fizinių ar juridinių asmenų, varžytynėse, lizingu ar išsimokėtinai ir kt., nepriskiriami - valstybinės žemės pirkimo sandoriai.


Straipsnio komentarai

IŠTIESOS:-32020-02-06
Protingi žmonės kudašiuj didkepsnio.
Senioriai dairos pasirpusio šungrybio.
Abudulabudu laikinaslaike savibeldos
Abudabioaštautumanotkatnojrinkoje.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
IŠKESOS :-42020-02-06
Protingi žmonės parsiduoda, sakai, ką turi.
Senjorai, sakai, jei ir norėtų, kaipyrnebegal.
Sakainxgerai, kad tik senjorai nenuprotėtų.
Bo nuprotėjen išneš kudašių nuo protingų.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Kiesa i ata i Tiesa2020-02-06
Perspektyva, dargi bisky optiškai paryškinta, tradicinės orientacijos optimistui randas įprastame grabe.
Labiau orientuotam čia ir dabar Maninvizualizuotojui Musomelio €xtremistui gali rastis šviesa STT gale.
Tame yra žynia:(Šilutė daroma organizuotai, VLioleko, ExShreko, MarBudės reikalais nebeatpažystama.
Stotinė nebūna mylima. Tayr otkatnuose tinkluose drožtinai jaunesne k€ičiamavartomaikisuvartojama.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-06
tame ir esmė su nekilnojamu turtu kad ta sąvoka lietuvoje suprantama ir vartojama neteisingai. Lietuvoje bet koks turtas yra kilnojamas. Žemes atsikeldinėdavo ne tik iš vieno rajono į kitą, bet ir iš vokietijos, iš lenkijos, tt. ir turbūt net ir iš mėnulio, marso ar tolimos galaktikos. Prisimenate kai net sovietiniais laikais rašydavo kokiame nors žurnale kad va vėl kažkoks ostapininkas amerikoje pradėjo pardavinėti sklypus mėnulyje? Nekilnojamas turtas tai yra ne tik turtas kurio neina pakelti jums, bet ir turtas kurio neina pakelti archimedams su kažkokiomis mokslo daktarų grupuotės ilgomis buožių lazdomis. Tai yra visas turtas kuris yra nekilnus ir yra nekilnojamas turtas, kuris naudojamas kaip žaidimo žetonai tam kad paversti jį "kilniu" turtu, kad pereitų į buožių kišenes. Bet kokiais legaliais būdais ir metodais. "Any Legal means" tai anglių karalystės teisininkų vartojamas išsireiškimas, kuris reiškia ne tik vaidinamą tvarką ir teisingumą, bet ir suspardymą iki tiek kiek reikalinga, kad nebekeltų problemų su ramybę. Žodis "mean" tai blogis. Žodis "leg" tai koja. Tame ir esmė kad archimedas suprato kad norint pajudinti, versti, perversti, tt žemę reikalinga ilga lazda ir kita vieta ar kita žemė. Beraštis einšteinas "išsprendė" šitą problemą su reliatyvumo teorija, kur aklųjų karalystėje tamsos įbaugintiems vergams galima kabinti makaronus kad katinas gali būti vienu metu keliose vietose. Ty vartojami žodžiai bet jie nesuprantami. Kad juos suprastu žmonės turi naudotis savo nuostabų protą. Nesuprantamas žodis tai tarsi skylė sąmonėje. Žmogus turi vartoti kitus žodžius kurie jam kažką reiškia kad užlopyti tokią skylę. Čia elementarus pavyzdys kur priespauda tokia baisi kad žmogus priverstas sau šaudyti į savo molines kojas su savo išrastomis dvikalbystėmis, dvigalvystėmis tam kad formuotusi į paklusnų zombį. Nu ir yra vien driskiai kurie nieko nebesupranta. Tie nugalėtojai - jiems nesvarbu. Jie tą kalbą tik vartoja kaip "metodą". Tad iš elementariausios prizmės žiūrint hibridinis karas prasideda ten kur yra hibridinės pilietybės. Tai irgi katinukas kuris vienu metu dviejose vietose. Jeigu tas katinukas turi 10 pilietybių ir 10 nekilnojamo turto objektų skirtinguose kraštuose, tai toks katinukas labai jau juoda skylė, kurio nesuprasti su jokiais žodžiais. Vien todėl kad jis galėtų tuo turtu normaliai disponuoti reikalinga kažkokia "pagalba", instrumentai, tt. Jie nors ir palyginti su vietiniais yra kažkokie urber alles - tikrovėje jie tik aktoriai, kurie žino tiek kiek jiems reikalinga žinoti. Kitas hibridinio karo variantas tai jau drąsių kelėnų taborų patvoriai ty katinukas gali būti vienu metu ir vyras ir moteris, vyras ir vyras, moteris ir moteris, tt. Fantomasininkystės.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-06
Ir kas įdomiausia kad čia straipsnis pateikiama tarsi gera naujiena. Kad šilutė pasidarė prahodnoj dvor. Vienas variantas ta kad Į NT objektus reikalinga žiūrėti kaip savivaldybėje ar kažkokie teritorijos įtakos zonoje ar vietoje naudojamą kriptovaliutos rūšį, kad žaisti čia vietoje kažkokius monopolio žaidimukus. Nu tokioje savivaldybėje bet kas iš karto gali patapti didele žuvimi mažame prūde. Bet nedarykit klaidos klonuodami kažkokias klonio gatves, nes visur kur yra coronavirusas dėmesys turėtų krypti į taip vadinamus coroners. Ty tuos kurie rūpintojėlinasi tais kuriems NT jau nebereikalinas. Kažkokiomis to monopolio atliekomis. Tai yra bet kuris žemės skypas ar NT objektas yra dalis karinės bazės. Gyvenamas objektas tai hibridinio ir asimetrinio karo kariniai kazarmai. Tad šitos naujienos tai raudona vėliava ne tik apie vykdomas aferas, bet ir apie kažkokių smaluotų biudžetų karinių dalinių "judumą", "mobilumą", tt.. kur brexitinasi ir turistauja čia įvairiausio plauko ostapininkai, kryžiuočiai, rakštisteinai, cžvistėliai, raudonieji baltoslaviniai baltai"retired and extremely dangerous", tt..
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
KIESA2020-02-06
protingi žmones parduoda ir neša kudašiu į didmiestį čia jokios perspektyvos , Šilutėję liko tik senjorai , dar rašo apie kažkokį stebuklą. Komentaras patinka Komentaras nepatinka