Ar žmogui, žemei bei Lietuvai reikia dviejų V. Pozingių?

2015-02-05, Karolina KIRTIKLYTĖ

Įsibėgėjus rinkimų agitacijai jau nebeapsieinama be kuriozų. Šilutės mieste užfiksuotas agitacinis plakatas su kandidato į Šilutės r. savivaldybės mero postą Virgilijaus Pozingio komanda. Rinkimų plakate rašoma: „Žmogui. Žemei. Lietuvai!“. Ar žmogui, žemei bei Lietuvai reikia dviejų V. Pozingių?

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys V. Pozingis nuotraukoje stovi viduryje šalia savo kolegų. Linksmo atsitiktinumo ar maketuotojų klaidos dėka V. Pozingis toje pačioje nuotraukoje patupdytas ir kairiajame kampe ant kėdutės, šalia žavių sąjungos kolegių. Rinkimų plakatą paviešinus viešojoje erdvėje, internautai svarstė, kad galbūt vienas V. Pozingis atstovauja valstiečiams, o kitas – žaliesiems? 

Šilutėje sklando gandai, kad iš šios partijos paskutinę minutę pasitraukė vienas iš kandidatų, kuris buvo rinkimų plakate. Tokiu atveju reikėjo šią vietą kažkuo „užpildyti“. Ir „užpildė“. Skaitytojams, ko gero, iškyla klausimas, jei vienas kandidatas pasišalino, tai kodėl neperdarė plakato iš naujo? Atsakome. Todėl, kad politinei reklamai skirti plakatai kainuoja labai didelius pinigus.

Pats V. Pozingis lryto.lt žurnalistus tikino, jog toks sumanymas dėl plakato buvo iš pat pradžių, tad tai tikrai nėra techninė ar kitokia klaida. Lrytas.lt portalui V. Pozingis sakė: „Tai yra politinė reklama. O kas joje blogai? Negaliu vienu metu ir sėdėti, ir stovėti? Kodėl? Juk tai neuždrausta, kur apibrėžta, kad negalima? Galėjome trylika mano veidų įdėti. Tokia buvo idėja. Įdomu, ar žmonės iš tiesų žiūri į plakatus, ar juos vertina ir ar mato, kas juose yra pavaizduota. Pažiūrėkite, kokių plakatų turime vien Šilutėje. Kas nori, tas tą daro“.

Telefonu ne kartą bandėme ir mes susisiekti su V. Pozingiu. Deja, nepavyko... Kai savo skambučiais, ko gero, įkyrėjome, V. Pozingis juos tiesiog išjungdavo.

Visada yra lengviausia pastebėti svetimas, bet tik ne savo padarytas klaidas. Ar kandidatas į merus taip bando juokauti? Iš jo kalbos galima taip suprasti. Stop! Plakatai nekainuoja centų. Mokama iš rinkimams skirtų lėšų, kurios tikrai galėtų būti skiriamos kokiems kitiems, svarbesniems reikalams. O tokie „juokeliai“ rimtumo kandidatui neprideda, tad galbūt užtenka juokinti šilutiškius ir visą Lietuvą.  Visiškai nesvarbu, jog esame mažas miestas – mero rinkimai yra labai svarbus ir atsakingas žingsnis.

 

 


Straipsnio komentarai

Gintaras Baranauskas2015-02-07
Štai žiniasklaida ir "užkibo ant kabliuko". Būtų plakatas be jokių "kabliukų", niekas į jį ir dėmesio nekreiptų. O dabar šitiek nemokamos reklamos per visą Lietuvą! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Šilutiškis2015-02-06
Viską ką beorganizuotų Pozingis ,gaunasi juokai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka