Sėkmingai baigė mokymus

2020-02-07, Raimonda Lomsargytė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo bibliotekininkė
Ramučiuose visi išlaikė testą, gavo pažymėjimus ir buvo pakviesti registruotis į pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymus.
Ramučiuose visi išlaikė testą, gavo pažymėjimus ir buvo pakviesti registruotis į pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymus.

Sausio 14-28 dienomis Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale vyko 18 valandų trukmės skaitmeninio raštingumo pradmenų mokymai, vykdomi pagal programą „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“.

Taip siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti skaitmeninių žinių, reikalingų efektyviai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.

Ramučių kaimo bendruomenė „Navata“ irgi pareiškė norą dalyvauti šiuose mokymuose. Bibliotekininkė sukvietė Ramučių ir aplinkinių kaimų suaugusius gyventojus, norinčius išmokti naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete, rengti tekstinius dokumentus, saugiai naršyti internete bei rasti aktualios informacijos, naudotis portalo „Elektroniniai valdžios vartai“ paslaugomis, bendrauti internetu su artimaisiais ir draugais, organizuoti laisvalaikį. Užsiėmimus Ramučių bibliotekoje lankė 11 žmonių, mokymus vedė lektorė Danutė Adomavičienė.

Sausio 28 dieną šią programą sėkmingai baigė mokymų dalyvių grupė. Jie visi išlaikė testą,  gavo pažymėjimus ir buvo pakviesti registruotis į pažengusiųjų skaitmeninio raštingumo mokymus.

Skaitmeninio raštingumo mokymai vyko pagal vykdomą projektą „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“.


Straipsnio komentarai

..2020-02-07
čia jau dinamitinių napoleonų aferos: veni vidi vici. Tose bibliotekose tos aferos panašiai suorganizuotos kaip kad pas darbo partijos agitaciniuose susirinkimuose. Todėl ir parašyta "TAU" didžiosiomis raidėmis. Dalyvavimas būtinas. Tik čia maro saldžiarūgščiai vaisiai pasipjausto kitaip. Ką aš turiu omenyje apie šitus makaronų tvano skandintavus? kad nobelis neišrado dinamito. Greičiausiai dinamitas buvo išrastas napoleono ir jo ispanų inkvizicijos mėlynbarzdžių chebros. Vote pedro. Tad dinamito "išradimas" ir buvo panaudotas karyboje kaip karinė apgaulė, kaip trafaretas, kad nukreipti dėmesį nuo kitų stebuklingų ginklų ir stebuklingų pajėgumų, kurie dinamito pagalba ir buvo naudojami lygiagrečiai. Tad XXI amžiuje jie iš didelio krašto išėjo iš krašto ir vėl išrado "dinamitą" tik pavadino IED, kur jie visiškai nusišneka kad dangus griūva pradedant nuo jų supuvusių galvų. Ir čia negalima daryti klaidos kad nobelis ar "mokslo" daktarų grupuotės sau išsiduodamos premijos yra kažkoks atskaitos taškas. Tai atskaitos taškas tik kažkokioje garbėtroškinių paradų raudonų rankų nuaustų kilimų atkarpoje. Tai tik nugalėtojų rašoma istorija, kuri reikalinga tik nugalėtiesiems. Tai patyčios. Vikingų piratinė lulzboat. Išrado raguotas nobelis neišsenkamą premijų gausybės ragą. Gali būti kad ta pati daina ir su paraku mandarininėje karoliniškių virusų karalystėje. Nu kad istorijos yra tik tiek kiek jūs sugebate patikėti jums kabinamais ant ausų pašvinkusiais makaronais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?