Visiškai girta vairuotoja netoli Pagėgių užmušė pėsčiąjį ir spruko iš avarijos vietos

2020-02-07

Nelaimė Pagėgių savivaldybėje – ant kelio rastas negyvas vyras. Netrukus paaiškėjo, kad keliu einantį vyrą užmušė visiškai girta vairuotoja, kuri iš įvykio vietos paspruko.

Policijos departamento duomenimis, ketvirtadienį, apie 19 val., Pagėgių savivaldybėje, Pavilkių kaime, Dinkių gatvėje, važiuojamojoje kelio dalyje rastas mirusio, apie 50 metų amžiaus, vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, vyriškį partrenkė ir mirtinai sužalojo automobilis, kuris iš įvykio vietos pasišalino.

Penktadienio rytą Policijos departamentas pranešė, kad vyrą užmušė visiškai girta vairuotoja. Kaip rašoma policijos pranešime, vasario 6 d. apie 19 val. Pagėgių savivaldybėje, Pavilkių kaime, automobilis „Peugeot 307“, vairuojamas moters (gimusi 1973 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo važiuojamąja kelio dalimi ėjusį vyrą (gim. 1969 m.).

Vairuotoja iš įvykio vietos nuvažiavo. Girta (3,44 prom. alkoholio) automobilio vairuotoja uždaryta į areštinę. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

lrytas.lt
 


Straipsnio komentarai

.. @ Gudė2020-02-07
kad tu kažką pažįsti nieko bendro neturi su šita byla. Tu dabar elgiesi taip kaip elgiasi jehovos liudytojai kurie apart makaronų visiškai neturi ką liudyti. Tame ir esmė kad jeigu tu gaišti laiką nesuprasdamas kad tau kabinami makaronai vadinasi jie ir yra sumedžioję kažką su savo liudininkystėmis. Viltingą zombį ieškantį savo motinos suėstų smegenų. Tu neliudiji to įvykio. Tu liudiji jos "charakterį" ir kažkokią praeitį kuri visiškai nesusieta su šituo įvykiu. Nesvarbu jos pomėgiai ir kas kam buvo atimta prieš kiek metų. Kaip galvoji kada buvo atimtas ta važinėjimo per kaulus ir kaukoles licenzijia iš to šilutės ligoninės "gydytojo". Kaip buvo kancaras karalius švogerių krašte taip ir išliko. Čia ir kalba eina apie dūmų pūtimą į akis. Tai yra labai elementarus bet labai plačiai naudojamas metodas naudojamas kryžiuočių ir visokiausio plauko šundaktarių. pvz laidos pavadinimas jus įspėja nesiklausykit šitos šarlataninės laidos eikit "klauskite daktaro". Jeigu jūs nežinot kur yra aferistas ir kur tikras daktaras, tai patys nusipelnėte tokios inkvizicijos būti skandinamas geltono lietaus gurkšniais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Gudė2020-02-07
Aš noriu pasakyti tam pirmam komentatoriui - žmogau mes pažystam tą moterį. Jos niekas nepakišo. Ir jai jau buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas prieš keliolika metų. Tada ji mėgo važinėti tik "pagiringa". Dabar matyt nesvarbu kokiam stovyje svarbiausia parsivežti dar. ... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-07
čia įdomus atvejis žiūrint iš tos pusės, kur valančionų kovotojų klubelis naudoja ugninio vandens cheminį ginklą kad užsiminėti etniniu valymu. Nu galbūt galima imti ir pabandyti nagrinėti šitą atvejį kaip "hot fuzz". Tos girtumo promilės nelabai ką sako kai išreikštos skaičiais juodu ant balto. Žmonės nėra lygus ar vienodi. Jie vienodi tik tiek kad taip vadinami kažkokioje atskaitos sistemoje. Aš kiek suprantu tai labai didelis girtumas. Toks girtumas kai žmogus nelabai yra sąmoningas. Ir čia dar ir moteris. Nors nežinosi gal tik žodis moteris, gal kažkoks "total recall" švarcnegeris gyvena čia su tokia konspiracijos priemone naudodamas moters dokumentais, tt. Straipsnyje neminima kur ir kaip policija susirado tą moterį. Jugi turbūt gulėjo kažkur gerai kriuksėdama lovos patvoryje dantimis į sieną. Kaip nustatė kad jinai ir buvo už vairo tame eismo įvykyje. Gal ją girtą kaip lawoną kažkas vežė bagažinėje kartu su tuo jau lawonu. Tik lawonas "išlipo" anksčiau, o ją pavežė iki pat namų.
Jeigu jinai tokia girta tai jinai irgi negali dalyvauti tos bylos rutuliojimesi "sąmoningai". Tai yra negali duoti nei parodymų, nei prisipažinti, tt. Tam ir naudojasi policija "metodais", kurie paprasti kaip dvi kapeikos. Kažkaip keistai skamba sakinių eiliškumas. Sakinys apie tai kad įtariamoji uždaryta į areštinę yra pirmiau negu paskutinis sakinys apie tai kad pradėtas tyrimas. Tarsi uždarė netiriant nieko.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?