Piktupėnų bibliotekoje – netradicinė istorijos pamoka

2020-02-10, Nijolė Jogienė, Piktupėnų filialo bibliotekininkė
Pamokoje dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Autorės nuotr.
Pamokoje dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Autorės nuotr.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Piktupėnų filiale vyko netradicinė istorijos pamoka „Spausdinta knyga keičia Europą“, kurią vedė Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja metodininkė Nijolė Mickeliūnienė.

Šioje  pamokoje dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Mokytoja pristatė knygų atsiradimo, jų kūrimo bei spausdinimo istoriją.

Bibliotekininkė Nijolė Jogienė supažindino renginio dalyvius su naujausiomis knygomis, žurnalais bei parodė senų, retų knygų lentyną, kurioje buvo ieškoma seniausia knyga. Mokiniai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie knygą, pasirinkę knygą trumpai apibūdino jos išvaizdą, turinį ir įrišimo būdus. Linksmai klegėdami, džiaugdamiesi gražia saulėta diena, pasisėmę žinių vaikai išskubėjo į mokyklą.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2020-02-10
nieko čia nėra netradiciško. lygiai tos pačios krepšinio šalies tradicijos - terbakrauskiai krausto mokinių krepšelius į savo kišenes. Pati sąvoka "knygų atsiradimo" jau kažkokia nesamonė. Tarsi knyga pati atsirado. Kaip tas cocacola butelis kur nukrito aborigenams afrikoje tame filme apie dieviškus juokdarius ar dar istoriškesnis filmas kur juoda dėžutė nukrito žemėtiems keturrankiams kiborgams nepasidalijantiems vandens gurkšnio. ta juoda dėžė odisėjoje gal ir yra aliuzija į tą kitą juodą dėžę Mekoje, kur alibabos vaikšto ratais? Dabar jie padarė ir Niujorke panašią atrakciją kur irgi vaikštoma ratais aplink dvi lygiai tokio pat dydžio dėžės, ten kur stovėjo tie WTC dvyniai. Nu ten ne dėžės. Dvi skylės į kurias galima įdėti dėžę iš mekos, kaip raktą į skylutę. Va ir įdomu ar yra ir antra dėžė kur nors?

https://www.youtube.com/watch?v=7v_MhILjJXw
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?