Alternatyvios transporto priemonės geresnei jūsų savijautai

2020-02-12

Kiekvienam mūsų yra puikiai žinoma, kaip svarbu pakankamai judėti, tačiau sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų laikomasi tikrai ne visada. Vis dėlto, gana dažnais atvejais pakanka vos vieno nedidelio pokyčio, ir tai galės užtikrinti kur kas geresnę savijautą. Pavyzdžiui, jei nedidelius atstumus nuspręstumėte įveikti alternatyviomis transporto priemonėmis, labai greitai pastebėtumėte, kad kasdien jaučiatės kur kas žvalesni. Viena populiariausių alternatyvių transporto priemonių neabejotinai yra riedžiai, kurių platų pasirinkimą galėsite rasti apsilankę čia: https://pigu.lt/lt/sportas-laisvalaikis-turizmas/dviraciai-rieduciai-riedlentes/riedziai. Įvertinę, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi atrasti palankiausius pasirinkimus galėsite gerokai paprasčiau, ir tuomet beliks tik įsigyti patikusią transporto priemonę. Priežasčių, kodėl verta rinktis būtent riedį, yra tikrai nemažai, taigi, pravartu apžvelgti pačias svarbiausias.

Kas lemia tokį didelį riedžių populiarumą?

Vienas svarbiausių riedžių privalumų yra tai, kad šios susisiekimo priemonės padeda gerinti koordinaciją. Važiavimas riedžiu reikalauja kiek daugiau pastangų nei tuomet, jei yra pasirenkamas elektrinis paspirtukas, tad tokia mankšta yra tikrai naudinga. Keliaudami automobiliu dažniausiai patogiai įsitaisome ar net susmunkame ant automobilio sėdynės, todėl tai turi neigiamą poveikį stuburo būklei. Kas kita, jei važinėjama riedžiu – nugara palaikoma tiesi, taigi, tokia mankšta yra kur kas naudingesnė nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Maža to, rinkdamiesi riedį daugiau laiko praleidžiame lauke, kelionės į darbą ar į paskaitas tampa pigesnės, be to, nereikia rūpintis automobilio parkavimui. Nors oras kelionei su riedžiu yra ne visada palankus, tačiau įsigijus tokią transporto priemonę dažniausiai atrandami tokie sprendimai, kurie leidžia nepaisyti staiga užklupusio lietaus. Atminkite – nėra prasto oro, yra tik netinkama apranga!

Dviratukai ir triratukai mažiesiems

Įprotis pakankamai daug judėti turi būti ugdomas dar ankstyvame vaiko amžiuje, todėl svarbu pasirūpinti, kad vaikas turėtų motyvacijos mankštintis. Vaikščioti pėsčiomis vaikams gali atrodyti pernelyg nuobodu, tačiau juos tikrai nudžiugins važiavimas dviratuku ar triratuku. Pakankamai didelį tokios produkcijos pasirinkimą galėsite rasti čia, todėl tereikės atkreipti dėmesį į keletą svarbiausių kriterijų, ir apsispręsti tikrai nebus pernelyg keblu. Triratuku geba važiuoti 2-3 metų vaikai, o tuomet, kada pusiausvyros išlaikymas jiems tampa ne toks didelis iššūkis, galima jam nupirkti transporto priemonę, turinčią tik du ratus (saugiai važiuoti dviratuku įprastai išmoksta 4-6 metų vaikai).

Produkcija geriausiomis kainomis

Atšilus orams norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, tad lankymasis prekybos centruose dažniausiai neatrodo labai viliojanti veikla. Laimei, įvairios produkcijos šiandien galima įsigyti nuotoliniu būdu, tad ir tuomet, jei planuojate įsigyti alternatyvią transporto priemonę, galite pagalvoti apie būtent tokį pasirinkimą. Palanku yra tai, kad internetu parduodami riedžiai ar dviratukai dažniausiai kainuoja pigiau nei fizinėse parduotuvėse, todėl jūs turėsite galimybę sutaupyti ne vien tik savo brangaus laiko, bet taip pat ir pinigų.


Straipsnio komentarai

..2020-02-13
nu gerai užsakytas straipsnis, reklama, tt, bet straipsnis parašytas tarsi būtų reklamuojamos kėdės kurios iš viso be kojų tiems kurie irgi be kojų, ty neįgaliųjų vežimėliai proto invalidams. Jugi tie riedžiai nėra pigu. O turbūt kaip ir visur čia irgi tokios katės maiše kur skūpas moka dvigubai. Aš pamenu amerikoje irgi su tais neįgaliaisiais buvo daug labai rūpybos 1990s metais ty paskutinį XXa dešimtmetį. Bušas sr pradėjo, Clintonas tesė, po to jau Bush jr. Visi visuomeniniai pastatai turėjo būti perdaryti su rampomis, kad ir invalidai galėtų užvažiuoti ir įvažiuoti, tt. Liftai, tualetai, tt irgi tas pats. Įsivaizduokit amerikos mastu - milijonai auksinių tualetų. Kas įdomu keli mėnesiai po 9/11 buvo didelis įvykis, kur buvo sukūrę tokią įdomią įtampą ir žadėjo pristatyti kažkokią labai didelę naujieną. Nu po to ir pristatė Segway riedį. Atseit kažkoks žmonijos perversmas turėjo prasidėti nuo to. Nu dabar galvojant negalima atmesti kad visa ta "rūpyba" invalidų gerove buvo panaudota ir kaip gerų ketinimų "svertas" ruošiantis šiam "perversmui". Tie segway neaišku kur naudojami, kiek teko matyti tai basanavičiaus alėjoje patrulioja, na ir nuomojama kaip atrakcija turistams. Nu čia yra įdomu kitaip, turint omenyje tą saugumiečio dainą apie tai kad kažkas atrieda ir atidunda. Nu tas kur suprojektavo ir pagal jo projektą buvo pastatytas didžiausias kryžiuočių kryžius lietuvoje. Ir jeigu pagal aikštingų kunigų standartus čia tik pilaitė, tai kokio dydžio tada pilis?
Nu va yra napoleoniniai drąsių kelių rebusai kurie galioja ir rusijai ir prūsijai ir gruzijai, tt. Nu sovietiniais laikais pamenu draugas nusipirko riedlentę. Tarybų Sąjungos gamybos. Pardavinėjo ir šilutės univermage pamenu. Nebuvo deficitas. nežinau kur jis pirko. Tai visame šilutės mieste nebuvo lygios vietos kad ta riedlente naudotis, tik tas miesto stadiono takas buvo lygus. Dabar situacija visiškai kitokia. Visur trinkelės, tt.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka