Perspektyvi šuolininko paraiška ateičiai – trišuoliu įveikta 14,51 metro riba

2020-02-14
Trišuolininkas Osvaldas Guščius – LLAF taurės varžybų antros vietos laimėtojas.
Trišuolininkas Osvaldas Guščius – LLAF taurės varžybų antros vietos laimėtojas.

Lietuvos lengvosios atletikos taurės varžybose vasario 1 dieną Kaune gražią staigmeną pateikė Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės septyniolikmetis auklėtinis Osvaldas Guščius, trišuoliu nušokęs 14,51 m. Šis rezultatas garantavo pamariškiui vyrų kompanijoje antrą vietą.

LLAF taurės varžybos – komandinės klubų pirmenybės. Dalyvavę Latvijos sportininkai padidino konkurenciją. Savo atstovų turėjo ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, trenerės L. Leikuvienės auklėtiniai. Visus nustebino šuolininkas Osvaldas Guščius, kuris ketvirtu bandymu trišuoliu įveikė 14,51 metro. Osvaldas pagerino asmeninį rekordą ir pelnė II vietos apdovanojimą. Pirmą vietą užėmė 31-erių latvis Elvijs Misans, nušokęs 16,32 m. Trečias liko 23 metų Dominykas Petrosevičius, atstovavęs Kaunui ir Kėdainiams. Jo rezultatas - 14,49 m.

Kaune startavo ir šilutiškiai bėgikai: Kamilė Stankutė (400 m), Naglis Kuturys (800 m) ir Justas Budrikas (1 500 m). J. Budrikas parodė dešimtą rezultatą – 4:21,47 min. Ar pamariškiai „lipo ant kulnų“ vyresniems varžovams? Na, jau bando, štai O. Guščius net aplenkė daugelį konkurentų ir tuo maloniai nustebino lengvosios atletikos mėgėjus.


Straipsnio komentarai

..2020-02-14
nu ir kokios perspektyvos iš to strakaliojimo? Kam iš to kokia nauda? O centimetrą toliau nušoko negu kiti!! Dangus griuva. Nu taip ir yra, nes atseit atėjo laikai kai vieni yra lygesni negu kiti ir dar remiantis strakaliojimais. Čia irgi įdomi buožių priespaudos dūdelės melodija kurios įsakymus vykdydami verčiami šokinėti vaikai. Čia kaip iš tos dainos kas nešokinės tas nešokinėtojas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?