Vaišinantis kugeliu netrūko ir juoko, ir įvairių pokalbių

2020-02-14, Ramučių kaimo bendruomenės informacija

Vasario 9 dieną Ramučių bendruomenės namuose netrūko nei veiksmo, nei visokių įdomybių.

Atskubėjęs aktyvas prieš susirinkimą nusprendė iškepti kugelį ir juo vaišinti susirinkusiuosius. Taigi, vieni bulves skuto, kiti mėsytę pjaustė, treti stalą dengė. Vadovaujant tos dienos virtuvės šefei Vilmai Rogienei, kugelis buvo paruoštas kepti.

Kol jis kepė, juoko ir įvairių pokalbių netrūko. Vėliau susėdo visi prie bendro stalo ir neatsidžiaugė, koks skanus tas kugelis. Ne vienas pasakė, kad net namie taip gerai nesigauna.

Prie stalo suplanuotas ir Vasario 16-osios minėjimo renginys. Šiemet jis organizuojamas vasario 15 d., 19 val. Aktyvas žada, kad geros nuotaikos tikrai netrūks.


Straipsnio komentarai

buves ramutiskis Kam. Juozas2020-02-21
Saunuoliai ramutiskiai , sekmes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Jo jo 2020-02-15
.. Dvitaški ne visiems suprasti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-14
Tai ne bendruomenė. Ne ramučių. Arba aš nieko nesuprantu apie bendruomenes ir ramučius. Čia labiau kaip tie krikštatėvių mafijoziniai filmai apie šeimynas, taborus, tt.. Įsivaizduokit naujas žmogus atsikrausto į tokią "bendruomenę". Pasirodo šitoje vietoje bendruomenė reiškia ne gyvenimą toje vietoje, bet susirinkimą ir kažkokią veiklą ir kažkokius užsiėmimis toje vietoje. Tarsi sugalvota tokios "šventės" kad galėtų nevietiniai bendruomenės nariai atrodyti kaip vietiniai, nes jie turbūt labiausiai ir yra bendraujantys. Tai toks naujas žmogus iš karto tos bendruomenės atžvilgiu skaitysis kaip nebendruomeninis jeigu jam nesinori eiti į tokį durnių laivą ir sėdėti prie vieno stalo su tokiu vaikų darželiu. Bet čia nėra tik šitos bendruomenės "problema". ČIa gi tie patys "Mūsų dienos kaip šventė" trafaretai visur. Ir durnynuose ir visokiuose tarptautinių organizacijų atstovybių ofisuose. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?