Studentės žudikas keliauja į Utenos psichiatrijos ligoninę

2015-02-08, Stasys BIELSKIS
lrytas.lt nuotrauka
lrytas.lt nuotrauka

Macikų kaimo gyventojas Valdas Jankauskas, lapkričio 16-osios vakarą nužudęs klaipėdietę studentę Justiną Šikšniūtę, bus siunčiamas į psichiatrijos ligoninę. Taip nusprendė Klaipėdos apylinkės teismas. J. Šikšniūtės išžaginimu ir žiauriu nužudymu įtariamas V. Jankauskas iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus atsidurs Utenos psichiatrijos ligoninėje. Jo psichiką psichiatrai ir psichologai tirs apie mėnesį.

Klaipėdos psichiatrų ir psichologų bandymas ištirti tariamo žudiko psichiką buvo nesėkmingas. Areštinėje jis visokiais būdais vengė bendrauti su tyrėjais. „Klaipėdos specialistai tyrėjams atsakė, kad iš vieno susitikimo su įtariamuoju jokių išvadų apie jo psichinę būklę padaryti negali ir rekomendavo įtariamąjį stebėti stacionare. Visa surinka medžiaga bus perduota Utenos psichiatrams ir lauksime jų išvadų“, – apie tokį sprendimą tiriant studentės nužudymo bylą sakė ikiteisminį tyrimą kuruojantis prokuroras Aurelijus Stanislovaitis.

Primename, kad vieną praėjusių metų lapkričio sekmadienio vakarą dvidešimtmetė Klaipėdos universiteto studentė J. Šikšniūtė išvažiavo iš Saugų kaimo, iš savo senelių namų, interneto socialiniame tinkle išsirinkta pakeleivinga mašina. Bet V. Jankauskas, nuvažiavęs tik iki Priekulės, sumušė iš automobilio bandžiusią sprukti auką. Paskui ją išžagino bei pasmaugė. Nuogą nužudytosios kūną jis paliko netoli savo namų, o kad išaušus kas nors tai nepastebėtų, apkrovė jį šakomis ir lapais.

Jeigu V. Jankauskas bus pripažintas psichiškai sveiku, jam gresia kalėjimas iki gyvos galvos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?