Šilutės gatvėmis skriejusio girto vairuotojo kelionę sustabdė medis, automobilio keleivis pasišalino

2020-02-15

Šeštadienio vakarą Šilutės gatvėse siautėjo girtas vairuotojas. Jo ir keleivio sėdynėje sėdėjusio vyruko kelionė baigėsi automobiliui atsitrenkus į medį. Atvykus pareigūnams keleivis jau buvo pabėgęs iš įvykio vietos, o vairuotojui teko pasitikrinti blaivumą – alkotesteris parodė net 2,71 prom.

Šeštadienį, apie 17 val., Šilutėje, Liepų-Jakšto gatvių sankirtoje, įvyko avarija, kurios metu automobilis „VW Vento“ nuvertė kelio apšvietimo stulpą ir įvažiavo į medį.

Girtas vairuotojas (gim. 1991 m.) su keleiviu dideliu greičiu skriejo Šilutės gatvėmis, kol galiausiai įvažiavo į daugiabučių kvartalus, kur netoli gatvės bėgiojo vaikai. Liudininkų teigimu, kelių vaikų gyvybėms grėsė rimtas pavojus, mat automobilis vos jų nepartrenkė. Nesuvaldytas „VW Vento“ markės automobilis užlėkė ant šaligatvio, rėžėsi į apšvietimo stulpą, jį nuvertė, o galiausiai trenkėsi į medį.

Pareigūnai nespėjo sulaikyti keleivio – vos įvykus avarijai šis spruko. Tačiau vairuotojui nepavyko pasišalinti iš įvykio vietos. Vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,71 prom. Vairuotojui suteikta medikų pagalba, jis sulaikytas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Ir vel2020-02-15
Alkasai ženklina medžius. Eh gaila tik medeliu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?