Tragedija Šilutės r.: savo sodybos kieme tekančiame upelyje nuskendo 40-metis vyras

2020-02-18

40-metis vyras žuvo, kai savo sodybos kieme Šilutės rajone eidamas per sutręšusį lieptelį paslydo į nuskendo įkritęs į upelį.

Nelaimė įvyko Virkitų kaime antradienio rytą. Nuskendusį vyrą aptiko kaimynas. Upelio gylis šioje vietoje nėra didelis, jis siekia apie 40 cm. Pirminiais duomenimis, 40-metis sodybos šeimininkas eidamas per sutręšusį lieptelį paslydo ir atbulas krito į vandenį.  Vyrui krentant į vandenį, tarp rąstų įstrigo jo koją.

Manoma, kad vyras tiesiog nesugebėjo jos ištraukti, todėl paniręs po vandenį žuvo. Jis taip ir buvo rastas - viena koja vis dar buvo įstrigusi tarp rąstų. Vyrui ištraukti iš upelio net nebuvo kviečiami gelbėtojai.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi nelaimės smulkmenas.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

..2020-02-19
įdomu kodėl pavartotas žodis "tragedija". Nes visiškai neaišku kas čia atsitiko. Taip kaip aprašytas įvykis tai neina suprasti nieko. Nu gal kai krito jam nulūžo kaklas ir suparalyžavo kaip kokį šumacherį. Čia nebent tragedija jeigu nuo žodžio "tragai" eg "ventės tragas", "tautragė", tt. Nu kur ragai, bet dar ir su pliusiuku, "t", ty kryžiumi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?