Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigžde: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

2020-02-23, Vygandas Trainys

Šilutės rajone Žemaitkiemio kaime vėlų šeštadienio vakarą „Ford Focus“ vairavęs girtas vyras gimė po laiminga žvaigžde – nesuvaldęs automobilio, jis nuskriejo nuo kelio, vertėsi ir atsidūrė kitoje plento pusėje esančiame griovyje.

Iš aplaužytų medžio šakų matyti, kad mašina buvo pakilusi į orą net kelis metrus. Tačiau rimtesnių traumų vairuotojui pavyko išvengti – kelių chuliganas atsipirko palyginti lengvais kūno sumušimais. Avarija įvyko šeštadienį, maždaug 22 valandą kelyje Sakūčiai-Žemaitkiemis, tačiau suniokotas automobilis išdaužtais stiklais griovyje liko ir sekmadienio popietę.

Vairuotojas žadėjo pasirūpinti jo nutempimu, bet to nepadarė. Mašina į griovį nuskriejo ties posūkiu – matyt, greitis buvo didžiulis. Lėkdama ji kliudė į medžio šakas, trenkėsi į kamieną, vertėsi ir nukrito ant ratų – tiesa, ne tiesiai, o šonu, galine puse pakibusi virš griovio. Vairuotojo durelės buvo uždarytos, šoninis ir priekinis stiklai sudaužyti – tikriausiai jis išlipo pro priekinio keleivio pusę.

Į avarijos vietą netrukus atvyko policija, greitoji pagalba. Vyriškio vežti į ligoninę neprireikė. Nuo rimtesnių sužalojimų jį apsaugojo išsiskleidusi oro pagalvė. Kelių ereliui nustatytas lengvas girtumo laipsnis, todėl jam reikės atsakyti tik administracine tvarka. Vyriškiui gresia bauda nuo 300 iki 450 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo vienerių iki pusantrų metų. Be to, draudikai nekompensuos remonto išlaidų. Vyras prisipažino, jog yra šio automobilio valdytojas ir sėdėjęs prie jo vairo.

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

Gr2020-02-24
Pergeria ir vaziuoja. Bijok maisytis kelyje veliau tokiems Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-23
oho kokie žmonės. iš karto galima galvoti apie karštų pūkų atvejo vadybininkystes. Jeigu nėra lawono tai Qui Bono? Tame ir esmė kad gal būt kad taip irgi rakštisteinai žaidžia kažką įterpinėjant "dėmes" į duomenų bazes kur iš tokių taškų nuostabiems protams turėtų susikonstruoti kažkokie tikroviškai atrodančios perlaidos rėmuose (wireframe). Nu pvz jeigu kepamos kažkokios didelės žuvys ateityje, paveldėjimui ar dar kažkam. Ir trūksta dokumentų kad įrodyti tapatybę, kurios nėra ir nebuvo. Taip ir surankiojami taškai, tarsi kokia imigracija į kanada, australiją, NZ, UK ar kitą brexitinės imperijos koloniją. Nu su paveldais nežinosi. Pvz sužino kad vaikų namuose yra kažkoks vaikas pas kurį kraujo grupė tinkama donorystei. Tada kad tą vaiką nunorveginti susikuriama istorija atbulomis. Čia tik pavyzdys kodėl tokia "nelogiškas" pasirinkimas kad einama patvoriniais ir "šunkeliniais" keliais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?