Tarnybinis transportas – tik tarnybos tikslams!

2020-02-25

Aplinkos apsaugos departamento Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyrius šiemet jau pradėjo 7 tarnybinių nusižengimų tyrimus dėl galimai netinkamo tarnybinio transporto naudojimo. Vienas iš tyrimų atliekamas pagal pranešimo, gauto iš gyventojo, informaciją, o kiti 6 – remiantis nuolat vykdomos pareigūnų transporto kontrolės duomenimis.

2019 metais buvo atlikti 4 tyrimai dėl galimai neteisėto tarnybinio transporto naudojimo. Per 3 iš jų buvo nustatyti pažeidimai ir pareigūnams skirtos tarnybinės nuobaudos – papeikimai.

Todėl Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyrius pareigūnams primena, kad tarnybinis transportas gali būti naudojamas išskirtinai tik tarnybos reikmėms.

Savo ruožtu, visuomenę raginame nelikti abejinga ir pastebėjus ne pagal paskirtį naudojamą tarnybinį aplinkos apsaugos pareigūnų automobilį pagal galimybes užfiksuoti situaciją bei pranešti apie tai telefonu 8 5 273 2995 arba elektroniniu paštu vidaus.tyrimai@aad.am.lt.


Straipsnio komentarai

..2020-02-25
matot taip kaip šiuo atveju kažkokia valstybės tarnyba panaudoja žiniasklaidos priemones ir yra viešųjų ryšių panaudojimas ne pagal paskirtį. Tai yra primenama sau kažkas kas turėtų jiems ir taip būti aišku kaip du kart du. Dabar atseit jie aiškina kad jie yra "nuodėmingi", "netobuli", tt ir jiems reikalinga žmonių pagalba kad galėtų tarnauti taip kaip ir reikia tiems žmonėms. Jie prašo kad juos sektų. Tad šiuo atveju žodis "primena" ir yra iš tos kojos kur kojos naudojamos kad "priminti", užminti, sumindyti, sutrypti, tt. Tie vienu metu tarnauja kelioms valstybėms..
Nu jeigu pažiūrėti į tai rimčiau tai gali būti kad jie signalizuoja kad yra teisinės problemos. Tai yra lietuva vienu metu yra ne tik valstybė, bet ir dalis visokių sąjungų, jungtybių, jungtuvių, aktų, paktų, susitarimų, brolybių, vienybių, kunigaikštysčių, ryšių, tt. Ir visos valstybinės institucijos vienu metu turi laikytis visų tų įstatymų. Tai yra valstybės tarnautojas tai tarsi kažkoks mikrobas kuris su savo kūno plaukeliais juda kažkokioje maistingoje komunizmo terpėje. Jis dalyvauja ten kur dalyvavimas būtinas, palaiko tai ką reikalinga palaikyti, pakriuksi ten kur reikalinga pakriuksėti, tt.. Tie visi biurokratai jie turi judėjimo laisvės tiek kiek juos neša kėdžių kojos po tais jų raumeningais ar riebiais užpakaliais. Nu kaip skerdykloje skerdikai, išpjaustytojai, iškaulintojai, tt visi atlieka kažkokią savo darbo specifinę funkciją.
Kita problema su tarnybinių transportu tai nepažymėtų automobilių parkas. Ir čia jau yra žymiai didesnė problema. Nes yra ir kariniai reikalai, SOFA agreement, kryžiuotizmai, kastų sistemos pvz diplomatų kasta, kur turbūt didelė dalis lietuvos keliais riedančių automobilių ir yra "tarnybiniai".
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar skiepysitės vakcina nuo COVID-19?