Lietuvos oro uostuose – papildomos priemonės dėl skrydžių iš Šiaurės Italijos keleivių patikros

2020-02-26, sumin.lrv.lt

Nuo vasario 24 dienos Lietuvos oro uostuose taikomos papildomos rizikos valdymo priemonės dėl koronaviruso užsikrėtimo atvejų Italijoje. Tikrinami ir konsultuojami visi iš Šiaurės Italijos oro uostų į Lietuvą atvykstantys keleiviai, oro uostuose tai atlieka Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai ir savanoriai.

Gavus Sveikatos apsaugos ministerijos ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro rekomendacijas papildomoms rizikos kontrolės priemonėms - Vilniaus oro uoste keleiviams iš Šiaurės Italijos buvo skirtas B sektorius atvykimo terminale. Tik šioje zonoje vyksta skrydžių pasitikimas iš Italijos bei konsultuojami visi be išimties keleiviai.

Šiuo metu minėti keleiviai į B sektorių patenka iš lauko ir neina likusia terminalo dalimi. Į šią zoną nukreipiami tiek keleiviai, tiek jų bagažas. Teigiama, kad tokiu būdu keleivių srautas iš padidėjusios rizikos teritorijų - maksimaliai atribojamas nuo kitų keleivių srauto.

Tokios priemonės bus taikomos visą laikotarpį, kurį jų imtis rekomenduos sveikatos specialistai.

Keleivių iš Šiaurės Italijos papildoma patikra gali trukti apie 10-15 minučių, todėl į tai atsižvelgti turėtų ir šiuos keleivius pasitinkantys žmonės atvykimo terminale.

Kauno ir Palangos oro uostuose, remiantis specialistų rekomendacijomis, nuo šiandien taip pat bus imtasi papildomų priemonių keleivių srautams iš Italijos atskirti.


Straipsnio komentarai

.. @ Mero karpos ir spuogai 2020-02-27
jeigu tu nesupranti savo užduodamų klausimų, tai kaip tu gali suprasti atsakymus į tuos klausimus? Tu kažkoks dar lakstantis pašvinkusių naujienų nešiotojas (bad news messenger). Tie tavo klausimai nieko nereiškia lygybės režime kur net karas lygus taikai, vergovė lygi laisvei, už lygus prieš, juoda lygu balta, tt. Tai ir yra geras pavyzdys "demokratijos", kur pasirinkimo laisvė parduodama kaip "vertybė" nors neduodama iš ko rinktis lygiai taip pat kaip tarybų sąjungoje, kur buožės lygiai taip pat viską užsigrobę kriuksėjo, paradavosi, garbėtroškinosi, garsinosi, prostitucinosi, tt.
Tad su tuo virusu verdama ir "vakcinos" afera. Tai yra kryžiuičių raganos sumaišys 10 milijardų porcijų "švento" vandenėlio ir parduos visiems per prieverstinio gydymo terapijas.
Tad tu pirma paaiškink ką tu turi omenyje vartodamas tą žodį "prostitucija". Mat tai yra kažkas nesuprantamo. Kaip aš galiu palaikyti kažkokį iš tavo burnos byrantį jovalą ko aš nesuprantu? Ar tu klausinėji apie tik apie žodį ar tu kažkaip su tuo esi praktiškai susidūręs? Ar tu sukiesi tame "versle" prekiaudamas žmonėmis?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mero karpos ir spuogai to....2020-02-27
Tu sprendi už visus ir viską , o tai pagal tave patį reiškia " nieko" . Jeigu tau lengviau ir geriau jautiesi, vadink " karpa" ar " spuogu" . Aš tavęs nieko neprašau. Aš klausiu tik tu už ar prieš ?

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Mero karpis2020-02-27
tu ne mero karpis, bet kažkokio mero karpos. Aš nepalaikau nei vienos rupūžės byrančios iš tavo burnos. Tame ir esmė su ostapininkais ir jų klausimais. Jie neužduoda klausimus. Jie tik žaidžia su žodžiais ir tų žodžių prasmėmis atsispindinčiomis jūsų didelėse tinklo akyse. Toje patarlėje kai aiškinama kad žuvys gaudomos su tinklais, o žmonės su žodžiais maloniais tai čia kalba ir eina ne apie pačių žodžių malonumą, bet kalbėjimo manierą. Ty džentelmenus. Jūs šitoje brexitinėje kolonijoje buvote auginamas vien tik kriuksint ir lojant jums visokius įsakymus. Tad taip ir sukonstruota kad trojos arklių žvengimas gali atrodyti kaip kažkoks angelų arfų skambėjimas.
Tad žodžiai tai yra tik beprasmiai taškai, kurie nieko nereiškia kol tuos žodžius mazgais nesuriša ir nesujungia kažkokia prasmė. Taip ir panaudojamos jūsų baimės didelės akys, kad ieškoti saugumo jūsų pačių nuostabaus proto numegztame tinkle kuriame yra pilna mažesnių akių tam kad susipančioti, apsirengti, prisidengti nuogumą, tt. Nu tame ir esmė su visa ta švietimo sistema ir "raštingumu" tai ir yra pedofilų klano nemokanų saldainiukų kultivacija. Jie su tinklais perkošia viską. Po to aišku išgaudo ir po vieną.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mero karpis to ....2020-02-27
Tai tu palaikai meilę už pinigus ar prieš žūvėjų krašte ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Mero karpis2020-02-27
"prostitucija" tai yra tik žodis kuris naudojamas visų pirma kaip dvigubos technologijos. Pvz peilis yra ir įrankis maistui pjaustyti pvz atsipjauti duonos riekę, užsitepti sviesto ir atsipjauti šoninės ir susikonstruoti iš tų atskirų sudedamųjų dalių sumuštinį, bet tuo pačiu peilis yra ir ginklas naudojamas skersti, žudyti, kankinti, tt. Prostitucija yra vienas iš masinio naikinimo ginklų. Tad tu su savo velniškos advokatūros klausimais išsiduodi iš kur tu čia esi atsibastęs. Nu žinai kaip tas anekdotas kur joniukas pasakoja klasėje apie vilkų lytinį gyvenimą, kaip ten nepatogu ir akytės žiba jiems kažkodėl. Matyt dėl to kad akytėse atsispindi raudoni žibintai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Mero karpis to ...2020-02-27
Tai tu už legalią prostituciją ar prieš žuvėjų krašte ?
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-26
nu paimkite ir panagrinėkit vieną labai įdomią styrančią buratino nosį, kur šita viruso lazda tuoj bus panaudota tai nosiai kaip stogas. Čia kalba eina ir apie žuvėjų krašto tinklo akių raudonai žibančius kvartalus. Buvo čia pasirodę "istorikų" straipsniai apie šilutės nuodėmingą praeitį. Tame ir esmė kad visi šilutėje vystomi užsienio ryšiai driekiasi į tuos kraštus kur prostitucija yra "legali" arba "legali" su paturbinimais pvz skandinaviškas modelis: vokietija, turkija, švedija, lenkija, tt. Tad šitas virusas gali būti panaudotas pasaulyje panašiai kaip kad žuvėjų krašte kompensuojama žvejams kad nebežuvėjintų. Tai yra milžiniškas dabar egzistuojantis prostitucijos aparatas pereis į kažkokią įdomią "padėtį". Ir čia kalbame apie amžiaus aferą, nes kas ten darosi su ta prostitucija tai yra baisiau negu baisu. Teisiškai žiūrint vokietijoje amžius nuo kurio vaikas nebesiskaito kaip vaikas yra 14 metų. Čia yra visokios pilkų teritorijų įdomybės. Pvz ateina jauna moteris ar jaunas vyras į darbo biržą ieškoti darbo - tai ir yra rimtas karjeros "pasiūlymas". Rinkis nuodus: raudonai ar žydrai žibanti piliulė. Su skandinavišku modeliu tai čia iš viso įdomybės. Jie ir signalizuoja apie kažkokius labai nesuprantamus Uber Alles "pajėgumus". Viskas ten ką jie aiškina apie tą modelį yra smaluotų biudžetų makaronai. Yra "sezamai atsiverk" olų kuprotuose kalnuose problema. Skandinaviškas prostitucijos modelis tai tik kriptografija. Ir čia nebūtina toli eiti. Lietuvoje jie įdiegė irgi socialinį modelį, kur lojaliaii lojančioms kalėdinėms kalėms ir prostitutėms pinigai suvaikšto pasinaudojant tais pačiais "procesais". Tad čia ir aš duodu užuomina iš kur tos visos pupytės ir pupytinai yra atsibastę, kur sėdi ne tik šilutės biudžetinėse įstaigose. Tų romų yra pilnas pasaulis. Pvz oslas seniau gi vadindavosi kitaip, kolumbariumo vardo garbei. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ ot2020-02-26
negalima taip lyginti svieto. Tie daktarų grupuotės antsnukiai niekam neįdomus, to kriuksėjimo visiškai neprislopina. atseit mano komentarai tai kažkokia išgalvota nesamonė kaip kad šitas karūnavimo virusas. Pameni ne norvegijos liaudies pasaką apie karališkuosius kiškius? Kur raganai ilga buratino nosis buvo įstrigusi į kelmą miške, ir piemeniui už išvadavimą iš tų spastų ragana padovanojo stebuklingą dudelę. Ta lazdelė tokia stebuklinga kad tos dūdelės melodijai negalėjo atsispirti niekas: turėjo šokti ne tik kažkokie pilki zuikiai bet ir šokti kaip kokie šokinėtojai net ir pats pačiausias karalius, kriuksinti karalaitė, budeliai, svita, tt. Prieš rugsėjo 11 jie perrašė tą pasaką kur zuikiai kariavo su karaliais jau kaip lygūs su lygiais pasinaudojant šaudančiomis lazdomis ir stalingrado išgalvotomis pasakomis. Ten snaiperis pavarde zuikis (zaitcev) susirėmę su snaiperiu pavarde Karalius (konig). Pavadino tą naują pasaką "enemy at the gates". Nu čia su virusais ir yra panaudota panaši "stalingrado" blokados trafaretų pasaka. Tai yra naudojama visų pirma panaudojama kaip greita priedanga "atviroje" visuomenėje vykdomoms "ilgoms" operacijoms. Tad čia irgi negalima "suklupti" patikint kad jeigu pirštais rodoma į romos taborus tai atseit ten ir veda keliai. VIsiškai neaišku iš kur tie sparnuoti gyvuliniai vagonai atskrenda. Taip ir reikalinga galvoti ir apie stalingradą, kad ten irgi buvo kažkas "įdomaus" - bendra fašistų ir komunistų operacija. Kuri atseit truko 872 dienas, bet turbūt tikrai netrumpiau nei 1001 naktį.
Tad man neįdomu nei mažoji karalystė, nei didžioji, nei pusė karalystės, tt.. Yra kiti reikalai. First things first.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ot2020-02-26
tavo kometnarai kaip koronos virusas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-02-26
matote su tuo virusu kaip ir bet kokiu kitu virusu panašiai kaip su bet kokiais kitais genocidais, litvicidais, holokaustais, chocholokaustais, tt. Jeigu neigsi kad yra toks virusas, būsi neigėjas. Nu kaip iš tos dainos apie nešokinėjimą pagal brexitinės invazijos buožių kungfu hustle lazdas. Tai yra negalima "neigti" kad nėra corona viruso. Jo yra tiek kiek parašyta žodžiais ir įvairiomis sąvokomis ir terminais. Pvz: COVID 19.
Nu negalit bandyti prie to prieiti su savo nuostabiu protu, nes tenais nėra nieko tik daktarų grupuotės spastai, kur ožys bus įviliotas kad pabūti šitame žaidime vartininku, tam kad įsipainiotų į tą tinklą pats su savo ragais.
Tad čia svarbu suvokti kad šitą košę jie verda jau ne pirmą kartą. Pamenate ne taip senai užvirtą ZIKA ar EBOLA košę, kurią jie dar net nepradėjo srėbti, bet jau tame pačiame pašvinkusiame katile verda ir naują košę.
Tad šiuo atveju tos chirurginės kaukės tarnauja tarsi mini burka. Kažkas panašaus į gobtuvus "kaliniams" transportuoti į cžv kalėjimus. Tik matot kokiais mastais jau viskas vyksta. Tad visa žemės planeta tarnauja kaip taikinys kad brexit imperija tiektų į tas teritorijas "kalinius". Čia irgi reikalinga susiprasti kad yra labai nelygios jėgos. Jūs tik laukiniai akmens amžiaus aborigenai, pas jus vien tik bumerangai skirti šaudyti sau į kojas.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka